Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ziņojumapmaiņas Krēsls

Kepler 186f

Ziņojumapmaiņas Krēsls Kepler-186f krēsla konstrukcijas pamats ir reste, kas pielodēta no tērauda stieples, kurai ar misiņa piedurknēm piestiprina no ozola izcirstos elementus. Dažādas armatūras izmantošanas iespējas harmoniski apvienojas ar koka griezumiem un juvelieru elementiem. Šis mākslas objekts ir eksperiments, kurā tiek apvienoti dažādi estētiskie principi. To varētu raksturot kā "barbarisku vai jaunu baroku", kurā ir apvienota raupja un izsmalcināta forma. Improvizācijas rezultātā Keplers kļuva daudzslāņu, apņemts ar zemtekstiem un jaunām detaļām.

Mākslas Atzinība

The Kala Foundation

Mākslas Atzinība Indijas gleznām jau sen pastāv globāls tirgus, taču interese par Indijas mākslu ir atpalikusi ASV. Lai veicinātu izpratni par dažādiem Indijas tautas gleznu stiliem, Kala fonds ir izveidots kā jauna platforma, lai demonstrētu gleznas un padarītu tās pieejamākas starptautiskajam tirgum. Fonds sastāv no tīmekļa vietnes, mobilās lietotnes, izstādes ar redakcijas grāmatām un produktiem, kas palīdz pārvarēt plaisu un savienot šīs gleznas ar lielāku auditoriju.

Konceptuālā Izstāde

Muse

Konceptuālā Izstāde Muse ir eksperimentāls dizaina projekts, kas pēta cilvēka muzikālo uztveri, izmantojot trīs instalācijas pieredzi, kas sniedz dažādus veidus, kā izbaudīt mūziku. Pirmais ir tīri sensacionāls, izmantojot termoaktīvu materiālu, un otrais parāda atšifrētu mūzikas telpiskuma uztveri. Pēdējais ir tulkojums starp mūzikas notāciju un vizuālajām formām. Cilvēki tiek mudināti mijiedarboties ar instalācijām un vizuāli izpētīt mūziku ar savu uztveri. Galvenais vēstījums ir tāds, ka dizaineriem ir jāapzinās, kā uztvere viņus ietekmē praksē.

Zīmola Identitāte

Math Alive

Zīmola Identitāte Dinamiskie grafiskie motīvi bagātina matemātikas mācību efektu jauktajā mācību vidē. Logotipa dizainu iedvesmoja matemātikas paraboliskie grafiki. Burts A un V ir savienoti ar nepārtrauktu līniju, demonstrējot pedagoga un studenta mijiedarbību. Tas pauž vēstījumu, ka Math Alive palīdz lietotājiem kļūt par matemātikas maziem bērniem. Galvenie vizuālie materiāli atspoguļo abstraktu matemātikas jēdzienu pārveidošanu trīsdimensiju grafikā. Izaicinājums bija līdzsvarot jautro un saistošo vidi mērķauditorijai ar profesionālismu kā izglītības tehnoloģiju zīmolam.

Māksla

Supplement of Original

Māksla Baltas vēnas upju akmeņos rada nejaušus rakstus uz virsmām. Atsevišķu upes akmeņu atlase un to izvietojums pārvērš šos rakstus simbolos latīņu burtu veidā. Šādi tiek veidoti vārdi un teikumi, kad akmeņi atrodas pareizajā pozīcijā viens otram. Rodas valoda un komunikācija, un to zīmes kļūst par papildinājumu jau esošajam.

Vizuālā Identitāte

Imagine

Vizuālā Identitāte Mērķis bija izmantot formas, krāsas un dizaina tehniku, ko iedvesmojušas jogas pozas. Eleganti veidots interjers un centrs, piedāvājot apmeklētājiem mierīgu pieredzi enerģijas atjaunošanai. Tāpēc logotipa dizains, tiešsaistes mediji, grafiskie elementi un iepakojums tika ievēroti zelta griezumā, lai iegūtu perfektu vizuālo identitāti, kā tas tika gaidīts, lai palīdzētu centra apmeklētājiem gūt lielisku komunikācijas pieredzi caur centra mākslu un dizainu. Dizainere iemiesoja meditācijas pieredzi un jogas dizainu.