Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

Black Labyrinth

Kumode Eckharda Begera melnais labirints ArteNemus ir vertikāla kumode ar 15 atvilktnēm, kas smeļas iedvesmu no Āzijas medicīnas kabinetiem un Bauhaus stila. Tās tumšais arhitektoniskais izskats tiek atdzīvināts ar spilgtiem gaiteņu stariem ar trim fokusa punktiem, kas ir atspoguļoti ap konstrukciju. Vertikālo atvilktņu ar rotējošo nodalījumu koncepcija un mehānisms apliecina gabalam tā intriģējošo izskatu. Koka konstrukcija ir pārklāta ar melnu krāsotu finieri, bet keramikas izstrādājumi ir izgatavoti no liesmas kļavas. Finieris ir ieeļļots, lai iegūtu satīna apdari.

Pilsētas Skulptūras

Santander World

Pilsētas Skulptūras Santander World ir publisks mākslas pasākums, kas sastāv no skulptūru grupas, kas svin mākslu un apņem Santander pilsētu (Spānija), gatavojoties pasaules čempionātam burāšanā 2014. gadā Santander. Skulptūru augstums ir 4,2 metri, tās ir izgatavotas no lokšņu tērauda un katra no tām no tiem ir dažādu vizuālo mākslinieku darbi. Katrs no gabaliem konceptuāli atspoguļo kultūru, kas ir viens no 5 kontinentiem. Ir jēga pārstāvēt mīlestību un cieņu pret kultūras daudzveidību kā miera instrumentu no dažādu mākslinieku acīm un parādīt, ka sabiedrība ar daudzveidību atbalsta atvērtas rokas.

Plakāts

Chirming

Plakāts Kad Sūks bija jauns, viņa redzēja kalnā glītu putnu, bet putns ātri aizlidoja, atstājot tikai skaņu. Viņa paskatījās debesīs, lai atrastu putnu, bet viss, ko viņa varēja redzēt, bija koku zari un mežs. Putns turpināja dziedāt, bet viņai nebija ne mazākās nojausmas, kur tas atrodas. No ļoti jauna putna viņai bija koku zari un liels mežs. Šī pieredze lika viņai iztēloties tādu putnu skaņu kā mežs. Putna skaņa atslābina prātu un ķermeni. Tas piesaistīja viņas uzmanību, un viņa to apvienoja ar mandalu, kas vizuāli attēlo dziedināšanu un meditāciju.

Katalogs

Classical Raya

Katalogs Viena lieta par Hari Raya - ir tas, ka mūžīgās Raya vakardienas dziesmas joprojām ir tuvu cilvēku sirdīm līdz mūsdienām. Kas būtu labāks veids, kā to izdarīt, nekā ar “Klasiskās Rajas” tēmu? Lai izceltu šīs tēmas būtību, dāvanu šķēršļu katalogs ir veidots tā, lai līdzinātos vecam vinila ierakstam. Mūsu mērķis bija: 1. Izveidot īpašu dizaina paraugu, nevis lapas, kas sastāv no produkta vizuālajiem materiāliem un to attiecīgajām cenām. 2. Izveidot klasiskās mūzikas un tradicionālās mākslas novērtēšanas līmeni. 3. Izceliet Hari Raya garu.

Interaktīvā Mākslas Instalācija

Pulse Pavilion

Interaktīvā Mākslas Instalācija Pulsēšanas paviljons ir interaktīva instalācija, kas apvieno gaismu, krāsas, kustību un skaņu multisensorālā pieredzē. Ārpusē tā ir vienkārša melna kaste, bet, pakāpjoties, tā ir iegremdēta ilūzijā, ka led gaismas, pulsējošā skaņa un dinamiskā grafika rada kopā. Krāsainā izstādes identitāte tiek veidota paviljona garā, izmantojot grafikas no paviljona iekšpuses un pēc individuāla dizaina fontu.

Komerciālā Animācija

Simplest Happiness

Komerciālā Animācija Ķīnas zodiakā 2019. gads ir cūkas gads, tāpēc Jena C projektēja sagrieztu cūku, un tas ir puns ķīniešu valodā “daudzās karstajās filmās”. Laimīgie varoņi atbilst kanāla tēlam un laimīgajām izjūtām, kuras kanāls vēlas radīt savai auditorijai. Video ir četru filmu elementu kombinācija. Bērni, kas spēlē, vislabāk var parādīt tīru laimi, un ceru, ka skatoties filmu, skatītājiem būs tāda pati sajūta.