Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

calendar 2013 “Waterwheel”

Kalendārs Ūdensratnis ir trīsdimensiju kalendārs, kas izgatavots no sešiem airiem, kas samontēti ūdensratņa formā. Katru mēnesi darbvirsmā pagrieziet unikālu patstāvīgu kalendāru, piemēram, ar ūdensratni. Dzīve ar dizainu: kvalitatīviem dizainparaugiem ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu “Dzīve ar dizainu”.

Kalendārs

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Kalendārs Portāla vietnei izstrādāts un izveidots unikāls un rotaļīgs reklāmas kalendārs, kas izmanto papīra faktūras un pārdomā funkcionalitāti. Šis 2013. gada izdevums ir kalendārs un grafiku veidotājs, kas apvienots vienā telpā ar vietu rakstīšanai visa gada plānos un ikdienas grafikos. Tika rūpīgi izvēlēts biezs kalendāra papīrs un lēts papīrs, kas ir piemērots grafiku sastādītāja piezīmju pierakstīšanai, un izveidotais kontrasts der kalendāra noformējumam. Papildinātā grafika organizatora funkcija padara to par perfektu kā lietotājam draudzīgu galda kalendāru.

Kalendārs

NTT COMWARE 2013 Calendar “Custom&Enjoy”

Kalendārs Kaleidoskopam līdzīgā veidā tas ir kalendārs ar pārklājošām izgriezumu grafikām, kas zīmētas ar daudzkrāsainiem rakstiem. Tā dizains ar krāsu modeļiem, kurus var modificēt un personalizēt, vienkārši mainot lapu secību, atspoguļo NTT COMWARE radošās jūtas. Tiek nodrošināta plaša rakstīšanas vieta, un valdošās līnijas ņem vērā funkcionalitāti, kas padara to par ideālu kā grafika kalendāru, kuru vēlaties izmantot savas personīgās telpas rotāšanai.

Kreklu Iepakojums

EcoPack

Kreklu Iepakojums Šis kreklu iepakojums izceļas no parastā iepakojuma, neizmantojot nekādu plastmasu. Izmantojot esošo atkritumu plūsmu un ražošanas procesu, šo produktu ir ne tikai ļoti vienkārši izgatavot, bet arī ļoti vienkārši utilizēt, jo primāro materiālu kompostē līdz neko. Izstrādājumu vispirms var nospiest un pēc tam identificēt ar uzņēmuma zīmolu, izmantojot griešanu un iespiešanu, lai izveidotu unikālu strukturālu produktu, kas izskatās un jūtas ļoti atšķirīgs un interesants. Estētika un lietotāja interfeiss tika ievēroti tikpat augstu kā produkta ilgtspēja.

Konsole

Qadem Hooks

Konsole Qadem Hooks ir mākslas darbs ar konsoles funkciju, ko iedvesmojusi daba. Tas sastāv no dažādiem, krāsotiem, zaļiem, veciem āķiem, kurus izmantoja kopā ar Qadem (vecas koka mūļa seglu aizmugurē) kviešu pārvadāšanai no viena ciemata uz otru. ar stikla paneli augšā.

Konsole

Mabrada

Konsole Unikāla konsole, kas izgatavota no krāsota koka ar akmens apdari, demonstrē veco autentisko kafijas dzirnaviņas, kas aizsākās Osmaņu periodā. Jordānijas kafijas dzesētājs (Mabrada) tika reproducēts un veidots tā, lai stāvētu kā viena no kājām konsoles pretējā pusē, kur atrodas dzirnaviņas, izveidojot aizraujošu priekšmetu vai viesistabu.