Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīcas Interjera Dizains

New Beacon

Viesnīcas Interjera Dizains Kosmoss ir konteiners. Dizainers tajā iepludina emocijas un telpas elementus. Apvienojot ar telpas Noumenon īpašībām, Dizaineris pabeidz atskaitījumu no emocijām līdz secībai, sakārtojot telpas maršrutu, un pēc tam veido pilnīgu stāstu. Cilvēka emocijas tiek dabiski izgulsnētas un sublimētas caur pieredzi. Tas izmanto modernās metodes, lai metaforizētu seno pilsētas kultūru, un parāda estētisko gudrību tūkstošiem gadu. Dizains kā skatītājs lēnām stāsta, kā pilsēta baro mūsdienu cilvēka dzīvi ar savu kontekstu.

Klīnika

Chibanewtown Ladies

Klīnika Svarīgs šī dizaina elements bija tas, ka cilvēki, kas ierodas slimnīcā, būs atviegloti. Kā telpas īpašība papildus māsu istabai ir izveidots arī tāds skaitļotājs kā salu virtuve, lai viņi uzgaidāmajā telpā varētu dot pienu mazulim. Bērnu zona, kas atrodas telpas centrā, ir telpas simbols, un viņi var skatīties bērnus no jebkuras vietas. Uz sienas novietotajam dīvānam ir tāds augstums, kas grūtniecei ļauj vieglāk sēdēt, muguras leņķis tiek noregulēts, un spilvena cietība tiek noregulēta tā, lai nebūtu pārāk mīksta.

Restorāns

Jiao Tang

Restorāns Projekts ir karsto punktu restorāns, kas atrodas Čendu, Ķīnā. Dizaina iedvesma nāk no harmoniskas cilvēku un dabas līdzāspastāvēšanas Neptūnā. Restorāns tiek organizēts ar septiņām dizaina tēmām, lai ilustrētu stāstus par Neptūnu. Filmu un televīzijas, mākslas, zinātnes un tehnoloģijas jēdzieni, mēbeļu, lampu, galda piederumu utt. Oriģināls dekoratīvs dizains sniedz apmeklētājiem dramatisku ieskaujošu pieredzi. Materiāla izvietojums un kontrastējošās krāsas rada telpas atmosfēru. Mehānisko instalāciju māksla tiek izmantota, lai uzlabotu telpas mijiedarbību un patērētāja pieredzi.

Atpūtas Telpa

BeantoBar

Atpūtas Telpa Svarīgs šī dizaina elements bija izcelt izmantoto materiālu pievilcību. Galvenais izmantotais materiāls bija rietumu sarkanais ciedrs, kas tiek izmantots arī viņu pirmajā veikalā Japānā. Riki Watanabe kā materiālu demonstrēja mozaīkas zīmējumu, saliekot gabalus pa vienam kā parkets, izmantojot materiālu būtību nevienmērīgās krāsās. Neskatoties uz to, ka tika izmantoti vieni un tie paši materiāli, tos izgriežot, Riki Watanabe varēja veiksmīgi mainīt izteicienus atkarībā no skata leņķa.

Restorāns

Nanjing Fishing Port

Restorāns Projekts ir pārveidots restorāns ar trim stāviem Nanjingā, tā platība ir aptuveni 2000 kv.m. Bez ēdināšanas un sanāksmēm ir pieejama arī tējas kultūra un vīna kultūra. Dekors saista košu jaunu ķīniešu izjūtu no griestiem līdz akmens izkārtojumam uz grīdas. Griestus rotā ķīniešu senie kronšteini un jumti. Tas veido galveno dizaina elementu pie griestiem. Materiāli, piemēram, koka finieris, zeltainais nerūsējošais tērauds un gleznojums, kas apzīmē jauno ķīniešu izjūtu, ir sajaukti, lai izveidotu jaunu ķīniešu izjūtu telpu.

Pusdienas Un Darbs

Eatime Space

Pusdienas Un Darbs Visiem cilvēkiem ir tiesības būt saistītiem ar laiku un atmiņu. Vārds Eatime ķīniešu valodā izklausās pēc laika. Ēšanas laiks piedāvā vietas, lai mudinātu cilvēkus ēst, strādāt un mierīgi atsaukties. Laika jēdziens cieši mijiedarbojas ar darbnīcu, kas laika gaitā mainījās. Balstoties uz darbnīcas stilu, dizains ietver nozares struktūru un vidi kā telpas veidošanas pamatelementus. Ēdināšanas laikā tiek pieminēta tīrākā dizaina forma, smalki sajaucot elementus, kas aizrauj gan ar neapstrādātu, gan gatavu dekoru.