Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Radošā Rekonstruēšana

Redefinition

Radošā Rekonstruēšana Projekta īss apraksts bija kalnu konteksta saglabāšana, neizstarojot zemniecisko atmiņu par dominējošajām kalnu dzīvojamo māju tipoloģijām. Tas ietvēra tipiskas kalnu mājas kapitālo atjaunošanu. Viss tiks izgatavots uz vietas, par pamatmateriāliem izmantojot metālu, priedes koksni un minerālu minerālus, cilvēku darbu un zināšanas. Galvenā ideja bija ļaut objektiem iegūt lietojumu un sentimentālu vērtību pēc tam, kad īpašnieki tos uzskatīs par noderīgiem un pazīstamiem, kā arī projektēt, ņemot vērā materiālu pārveidojošo spēku.

Projekta nosaukums : Redefinition, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : BllendDesignOffice.

Redefinition Radošā Rekonstruēšana

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.