Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

100 Bites Dessert

Restorāns Iekarošana kā dizaina tēma, grafiskie portreti, zobu modeļi, slavenību galvas vizuālie attēli ir visas galvenās iezīmes, kas palīdz stimulēt katra klienta garšas kārpiņas. Sākot ar izdomātajiem brūnā un baltā grafiskajiem griestiem, līdz baltajai supergrafiskajai sienai, līdz glīti izkārtotajai preču vitrīnai, kā arī ar 100 nokojošām ikonām, kas attēlo dažādas desmitgades, bagātīgi veidots melnā humora aromāts mulsina.

Projekta nosaukums : 100 Bites Dessert, Dizaineru vārds : Danny Chan, Klienta vārds : Beige Design Ltd..

100 Bites Dessert Restorāns

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.