Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Maza Mēroga

Conceptual Minimalism

Biroja Maza Mēroga Interjera dizains ir novirzīts uz estētisku, bet ne funkcionālu minimālismu. Atklātā plāna telpu uzsver tīras līnijas, lielas stiklotas atveres, kas ļauj daudz dabiskā dienasgaismā, ļaujot līnijai un plaknei kļūt par galvenajiem strukturālajiem un estētiskajiem elementiem. Taisnu leņķu trūkums noteica nepieciešamību pieņemt dinamiskāku telpas skatījumu, savukārt gaišo krāsu paletes izvēle apvienojumā ar materiālu un faktūru dažādību ļauj panākt telpas un funkcijas vienotību. Nepabeigtā betona apdare paaugstinās līdz sienām, lai izveidotu kontrastu starp baltu-mīkstu un raupji pelēku.

Projekta nosaukums : Conceptual Minimalism, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism Biroja Maza Mēroga

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.