Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Medicīnas Centrs

Neo Derm The Center

Medicīnas Centrs Tas ir veidots, lai rezonētu līniju tēmu, un kaļķu krāsas izceltie elementi ir pietiekami, lai parādītu drūmo un enerģisko dizaina īpatnību šim konkrētajam ādas kopšanas centram. Baltu griestu līniju stari darbojas visā baltajos griestos un ar dinamiku stiepjas uz apkārtējo telpu. Relaksācijas zona, kas atrodas blakus reģistratūrai, ir iestatīta uz kaļķa uz kaļķa krāsas toņa no mēbelēm līdz paklājam, kas uzsver jauno un atjaunoto zīmola būtību, pārskatot Viktorijas ostu.

Projekta nosaukums : Neo Derm The Center, Dizaineru vārds : Danny Chan, Klienta vārds : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center Medicīnas Centrs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.