Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dārzs

Tiger Glen Garden

Dārzs Tīģera Glenas dārzs ir pārdomu dārzs, kas uzcelts Džonsona mākslas muzeja jaunajā spārnā. To iedvesmojusi ķīniešu līdzība, ko sauc par Tīģera Gēla trim smiekliem, kurā trīs vīrieši pārvar savas sektantiskās atšķirības, lai atrastu draudzības vienotību. Dārzs tika veidots askētiskā stilā, ko japāņu valodā sauc par karesansui, un kurā dabas attēls tiek veidots ar akmeņu kārtojumu.

Projekta nosaukums : Tiger Glen Garden, Dizaineru vārds : Marc Peter Keane, Klienta vārds : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Dārzs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.