Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvais Dizains

Vivifying Minimalism

Korporatīvais Dizains Rezultāts bija radīt mūsdienīgu telpu, kas pielāgotu terapijas, balstoties uz progresīvām tehnoloģijām, vienlaikus piedāvājot klasiskās spa procedūras. Rezultātā iegūtais priekšlikums bija izveidot dinamisku telpu, kas rada zinātnisko laboratoriju taupību, vienlaikus pievienojot siltā klasiskā interjera pazīstamās konotācijas. Iedvesma zemes vestibilā nāca no dzen filozofijas un kosmosa divādiskā rakstura. Baltais lavaplasters norāda uz klīnisku baltu un zinātnisku iemeslu, šokolādes brūns no klasiskās paletes, norādot uz cilvēka vēlmju gaumīgu pieskaņu.

Projekta nosaukums : Vivifying Minimalism, Dizaineru vārds : Helen Brasinika, Klienta vārds : Vivify_The beauty lab.

Vivifying Minimalism Korporatīvais Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.