Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Duša

Rain Soft

Duša Ūdenskrituma skats dabā var piesaistīt ikvienu, un, vērojot to vai dušā, var izveidot relaksējošu ciršanu. Tā bija nepieciešama, lai modelētu ūdenskrituma relaksējošo ainu māju un dzīvokļu iekšienē, lai cilvēks varētu izjust dušas uzņemšanas prieku. zem ūdenskrituma mājās .Šajā dizainā ir divu veidu šļakatas. Dūres režīms: Ūdens blīvums vai koncentrācija ir vidū, un ķermeni var mazgāt. Otrais režīms: ūdeni ielej vertikāli gredzena apkārtnē un var lietot šampūnu, un viņu ieskauj ūdens siena, un šī siena var būt l

Projekta nosaukums : Rain Soft , Dizaineru vārds : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Klienta vārds : AQ QALA BINALAR.

Rain Soft  Duša

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.