Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pasākumu Mārketinga Materiāls

Artificial Intelligence In Design

Pasākumu Mārketinga Materiāls Grafiskais dizains sniedz vizuālu priekšstatu par to, kā mākslīgais intelekts tuvākajā nākotnē var kļūt par dizaineru sabiedroto. Tas sniedz ieskatu par to, kā AI var palīdzēt personalizēt patērētāja pieredzi un kā radošums atrodas mākslas, zinātnes, inženierzinātņu un dizaina krustpunktā. Mākslīgā intelekta grafiskā dizaina konference ir 3 dienu pasākums Sanfrancisko, Kalifornijā novembrī. Katru dienu notiek dizaina darbnīca, dažādu runātāju sarunas.

Vizuālā Komunikācija

Finding Your Focus

Vizuālā Komunikācija Dizainera mērķis ir parādīt vizuālu koncepciju, kas demonstrē konceptuālu un tipogrāfisku sistēmu. Tādējādi kompozīcija sastāv no specifiska vārdu krājuma, precīziem mērījumiem un centrālajām specifikācijām, kuras dizainers ir rūpīgi ņēmis vērā. Turklāt dizainera mērķis ir izveidot skaidru tipogrāfisku hierarhiju, lai noteiktu un pārvietotu kārtību, kādā auditorija saņem informāciju no dizaina.

Zīmols

Cut and Paste

Zīmols Šī projekta rīkkopa Izgriezt un ielīmēt: Vizuālā plaģiātisma novēršana ir veltīta tēmai, kas var skart ikvienu dizaina nozares pārstāvi, tomēr vizuālais plaģiāts ir reti apspriesta tēma. Tas varētu būt saistīts ar neskaidrību starp atsauces ņemšanu no attēla un kopēšanu no tā. Tāpēc šī projekta mērķis ir pievērst uzmanību pelēkajām zonām, kas saistītas ar vizuālo plaģiātu, un pozicionēt to sarunu par radošumu priekšplānā.

Zīmols

Peace and Presence Wellbeing

Zīmols Peace and Presence Well-being ir Apvienotajā Karalistē bāzēts holistiskās terapijas uzņēmums, kas sniedz tādus pakalpojumus kā refleksoloģija, holistiskā masāža un reiki, lai atjaunotu ķermeni, prātu un garu. P&PW zīmola vizuālā valoda ir balstīta uz šo vēlmi izsaukt mierīgu, nomierinošu un relaksējošu stāvokli, ko iedvesmojušas nostalģiskas bērnības atmiņas par dabu, īpaši smeļoties no floras un faunas, kas atrodama upju krastos un mežu ainavās. Krāsu palete ir smēlusies iedvesmu no Gruzijas ūdens iezīmēm gan to sākotnējā, gan oksidētā stāvoklī, atkal piesaistot aizgājušo laiku nostalģiju.

Grāmata

The Big Book of Bullshit

Grāmata Izdevums Big Book of Bullshit ir grafisks patiesības, uzticības un melu izpēte, un tā ir sadalīta 3 vizuāli pretstatītās nodaļās. Patiesība: ilustrēta eseja par maldināšanas psiholoģiju. Trusts: vizuāla izmeklēšana par jēdzienu uzticība un The Lies: ilustrēta muļķību galerija, kas viss iegūts no anonīmām maldināšanas atzīšanās. Grāmatas vizuālais izkārtojums ir iedvesmots no Jana Čiholda "Van de Grāfa kanona", kas izmantots grāmatas dizainā, lai sadalītu lapu patīkamās proporcijās.

Mākslas Fotogrāfija

Talking Peppers

Mākslas Fotogrāfija Nus Nous fotogrāfijas it kā attēlo cilvēku ķermeņus vai to daļas, patiesībā tās vēlas redzēt vērotājs. Kad mēs novērojam kaut ko, pat situāciju, mēs to novērojam emocionāli, un šī iemesla dēļ mēs bieži ļaujam sevi maldināt. Nus Nous attēlos ir skaidri redzams, kā ambivalences elements pārvēršas smalkā prāta izstrādē, kas mūs attālina no realitātes, lai ievestu iedomātā labirintā, ko veido ieteikumi.