Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālais Interaktīvais Žurnāls

DesignSoul Digital Magazine

Digitālais Interaktīvais Žurnāls Žurnāls Filli Boya Design Soul Magazine atšķirīgi un patīkami izskaidro krāsu nozīmi mūsu dzīvē lasītājiem. Design Soul satur plašu jomu no modes līdz mākslai; no dekorēšanas līdz personīgajai aprūpei; no sporta līdz tehnoloģijai un pat no pārtikas un dzērieniem līdz grāmatām. Papildus slaveniem un interesantiem portretiem, analīzei, jaunākajām tehnoloģijām un intervijām žurnālā ir arī interesants saturs, videoklipi un mūzika. Žurnāls Filli Boya Design Soul tiek publicēts reizi ceturksnī iPad, iPhone un Android.

Projekta nosaukums : DesignSoul Digital Magazine, Dizaineru vārds : NGM Turkey, Klienta vārds : NGM Turkey.

DesignSoul Digital Magazine Digitālais Interaktīvais Žurnāls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.