Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dāvanu Kaste

Jack Daniel's

Dāvanu Kaste Džeka Daniela Tenesī viskija greznā dāvanu kaste ir ne tikai parasta kaste, kuras iekšpusē ir pudele. Šī unikālā iepakojuma konstrukcija tika izstrādāta ne tikai lieliskai dizaina funkcijai, bet arī drošai pudeles piegādei vienlaikus. Pateicoties lielajiem atvērtiem logiem, mēs redzam tos visā kastē. Gaisma, kas nonāk tieši caur kārbu, izceļ viskija sākotnējo krāsu un produkta tīrību. Lai arī kastes abas puses ir atvērtas, vērpes izturība ir lieliska. Dāvanu kaste ir pilnībā izgatavota no kartona un ir pilnībā matēta, laminēta ar karstiem štancēšanas un reljefa elementiem.

Projekta nosaukums : Jack Daniel's, Dizaineru vārds : Kantors Creative Club, Klienta vārds : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's Dāvanu Kaste

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.