Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mājās Gatavota Makaronu Mašīna

Hidro Mamma Mia

Mājās Gatavota Makaronu Mašīna Hidro Mama Mia ir sociāli kultūras glābšana, izmantojot Itālijas gastronomiju. Īpaši ērti lietojams, tas ir viegls un kompakts, viegli glabājams un transportējams. Tas ļauj droši sasniegt augstu produktivitāti, nodrošinot patīkamu ēdiena gatavošanas pieredzi ģimenei ikdienas un draugu mijiedarbībā. Motors ir pilnībā integrēts transmisijas komplektā, piedāvājot jaudu, izturību un drošu lietošanu, nodrošinot arī vieglu tīrīšanu un atbalstu. Tas sagriež mīklu ar dažādu biezumu, ļaujot sagatavot dažādus ēdienus: makaronus, nūdeles, lazanju, maizi, konditorejas izstrādājumus, picu un daudz ko citu.

Hiperauto

Brescia Hommage

Hiperauto Laikā, kad augsti attīstīti ir visi digitālie sīkrīki, skārienekrānu līdzenums un racionāli viena tilpuma transportlīdzekļi, Brescia Hommage projekts ir vecās skolas divvietīgs hiperauto dizaina pētījums, kas paredzēts kā svētki laikmetā, kurā eleganta vienkāršība, lietišķs pieskāriens, neapstrādāts spēks, tīrs skaistums un tieša saikne starp cilvēku un mašīnu bija spēles noteikums. Laiks, kad drosmīgi un atjautīgi vīrieši, piemēram, Ettore Bugatti, radīja mobilās ierīces, kas pārsteidza pasauli.

Peldbaseini

Termalija Family Wellness

Peldbaseini Termalijas ģimenes labsajūta ir jaunākais projektu sērijā, ko Enota pēdējos piecpadsmit gados ir uzcēlis Terme Olimia un noslēdz SPA kompleksa pilnīgu pārveidi. No attāluma raugoties, tetraedrisko tilpumu jaunās klasterizētās struktūras forma, krāsa un mērogs ir apkārtējo lauku ēku kopas turpinājums, vizuāli sniedzoties kompleksa centrā. Jaunais jumts darbojas kā liela vasaras ēna, un tas nepiedzīvo nevienu no vērtīgajām ārējām telpām.

Automātiskā Sulu Spiede

Toromac

Automātiskā Sulu Spiede Toromac ir īpaši izstrādāts ar savu jaudīgo izskatu, lai sniegtu jaunu veidu, kā patērēt svaigi spiestu apelsīnu sulu. Izgatavots maksimālai sulas ieguvei, tas ir paredzēts restorāniem, kafejnīcām un lielveikaliem, un tā premium dizains ļauj draudzīgi izjust garšu, veselību un higiēnu. Tam ir inovatīva sistēma, kas augļus sagriež vertikāli un ar rotācijas spiedienu izspiež pusītes. Tas nozīmē, ka maksimāla veiktspēja tiek panākta, nesaspiežot vai nepieskaroties apvalkam.

Alus Etiķete

Carnetel

Alus Etiķete Alus etiķetes dizains jūgendstila stilā. Alus etiķetē ir arī daudz informācijas par alus pagatavošanas procesu. Dizains der arī divām dažādām pudelēm. To var izdarīt, vienkārši izdrukājot dizainu uz 100 procentu displeja un 70 procentiem. Etiķete ir savienota ar datu bāzi, kas nodrošina, ka katra pudele saņem unikālu uzpildes numuru.

Zīmola Identitāte

BlackDrop

Zīmola Identitāte Šis ir personāls zīmola stratēģijas un identitātes projekts. BlackDrop ir veikalu un zīmolu ķēde, kas pārdod un izplata kafiju. BlackDrop ir personīgs projekts, kas sākotnēji tika izstrādāts, lai noteiktu toni un radošo virzienu personiskai ārštata radošajai uzņēmējdarbībai. Šī zīmola identitāte ir izveidota, lai pozicionētu Aleksu kā uzticamu zīmolu konsultantu starta kopienā. BlackDrop apzīmē slidenu, mūsdienīgu, caurspīdīgu sākuma zīmolu, kura mērķis ir kļūt par mūžīgu, atpazīstamu un nozares vadošo zīmolu.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.