Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Māksla

Metamorphosis

Māksla Vietne atrodas Keihinas rūpniecības reģionā Tokijas piepilsētā. Smagu rūpniecības rūpnīcu dūmvados pastāvīgi izplūdušie dūmi var attēlot tādu negatīvu tēlu kā piesārņojums un materiālisms. Tomēr fotogrāfijas ir vērstas uz dažādiem rūpnīcu aspektiem, kas attēlo tā funkcionālo skaistumu. Dienas laikā caurules un konstrukcijas veido ģeometriskus modeļus ar līnijām un faktūru, un mērogs laika apstākļos, kas atrodas atmosfērā, rada cieņas gaisu. Naktīs telpas mainās uz noslēpumainu kosmisko cietoksni, kas 80. gados bija sci-fi filmām.

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana

Baoan - Guancheng Family Fit Bar

Sociālā Un Brīvā Laika Pavadīšana Horizontālās un vertikālās līnijas krustojas, veidojot režģi. Katrs režģis ir komunikāciju platforma, kas ir arī viskija bāra dizaina koncepcijas avots. Runājot par enerģijas taupīšanu un vides aizsardzību, dizaineris visā joslā izmantoja LED enerģijas taupīšanas spuldzes. Lai uzturētu gaisa kvalitāti bārā, dizains izmanto logus no ziemeļiem uz dienvidiem, kas var nodrošināt dabiskā gaisa pāreju.

Izstāžu Zāle

City Heart

Izstāžu Zāle Sākot no pilsētas arhitektūras līdz indeksam, lai saprastu un nosvērtu dizaina līdzsvaru, pilsētas izteiksme tiek kondensēta trīs stūru telpā, izmantojot pilsētas būvniecību un attīstību, lai veicinātu uzņēmumus, pilsētu un cilvēku perspektīvu par pilsētas un pilsētas īpašību un pilsētas izmaiņām klimata locīšana apmaiņā, lai izteiktu dizainera izpratni par pilsētu, vairāk apskatiet pilsētas pagātni, lai redzētu viņa nākotni.

Galda Lampa

Oplamp

Galda Lampa Oplamp sastāv no keramikas korpusa un masīvkoka pamatnes, uz kuras ir novietots led gaismas avots. Pateicoties tās formai, kas iegūta, saplūstot trim konusiem, Oplamp korpusu var pagriezt trīs atšķirīgās pozīcijās, kas rada dažāda veida gaismu: augsta galda lampa ar apkārtējo apgaismojumu, zema galda lampa ar apkārtējo apgaismojumu vai divas apkārtējās gaismas. Katra lampas konusu konfigurācija ļauj vismaz vienam no gaismas stariem dabiski mijiedarboties ar apkārtējiem arhitektūras iestatījumiem. Oplamp ir izstrādāts un pilnībā izgatavots ar rokām Itālijā.

Regulējama Galda Lampa

Poise

Regulējama Galda Lampa Poise akrobātiskais izskats, Roberta Dabi izstrādātais galda lampa no Unform.Studio, mainās starp statisko un dinamisko un lielo vai mazo stāju. Atkarībā no proporcijas starp tā apgaismoto gredzenu un roku, kas to tur, rodas krustojošā vai pieskares līnija lokam. Novietojot uz augstāka plaukta, gredzens varētu pārkarināt plauktu; vai, noliecot gredzenu, tas varētu pieskarties apkārtējai sienai. Šīs pielāgojamības mērķis ir radoši iesaistīt īpašnieku un spēlēt ar gaismas avotu proporcionāli citiem objektiem, kas to ieskauj.

Izstādes Plakāts

Optics and Chromatics

Izstādes Plakāts Nosaukums Optika un hromatika norāda uz Gētes un Ņūtona diskusijām par krāsu būtību. Šīs debates pārstāv divu burtu formas kompozīciju sadursme: viena ir aprēķināta, ģeometriska, ar asām kontūrām, otra paļaujas uz impresionistisku krāsainu ēnu spēli. 2014. gadā šis dizains kalpoja par Pantone Plus sērijas mākslinieku vāku vāku.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.