Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pudeļu Dekors

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Pudeļu Dekors Zeltaini mirdzošais “Lietuvas degvīna zelts. Melnais izdevums ”savu ekskluzīvo izskatu mantojis no lietuviešu tautas mākslas. Rombs un siļķu kauli, apvienojot no maziem kvadrātiem, ir ļoti izplatīti lietuviešu tautas mākslas paraugi. Lai arī atsauce uz šiem nacionālajiem motīviem ieguva modernākas formas - noslēpumainas pagātnes pārdomas tika pārveidotas par moderno mākslu. Dominējošās zelta un melnās krāsas uzsver degvīna ārkārtas filtrēšanas procesu caur ogļu un zelta filtriem. Tas padara lietuviešu degvīnu par zeltu. Melnais izdevums ”ir tik smalks un kristāldzidrs.

Kalendārs

Calendar 2014 “Flowers”

Kalendārs Noformējiet istabu, ienesiet gadalaikus - Ziedu kalendārā ir vāzes dizains, kurā ir 12 dažādi ziedi. Katru mēnesi atdzīviniet dzīvi ar sezonālu ziedu. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Etiķetes

Propeller

Etiķetes Propelleris ir stipro alkoholisko dzērienu kolekcija no dažādām pasaules valstīm, kuru saista gaisa pārvadājumu tēma un ceļotājs pilots kā zīmola varonis. Katra dzēriena veida īpašības tiek parādītas, izmantojot daudzas ilustrācijas, uzrakstus, kas atgādina aviācijas nozīmītes, un skices, kas kalpo kā kokteiļu receptes. Daudzšķautņains dizains tiek papildināts ar dažādiem krāsainas folijas toņiem, dažādām lakām, rakstiem un iespiedumiem.

Kalendārs

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendārs Portāla vietnes reklāmas kalendārs goo (http://www.goo.ne.jp) ir funkcionāls kalendārs, kurā katra mēneša lapa tiek pārveidota kabatā, kas ļauj jums saglabāt un pārvaldīt savas vizītkartes, piezīmes un kvītis. . Tēma ir Sarkanā stīga, lai parādītu saikni starp goo un tā lietotājiem. Abas kabatas galus patiesībā tur sarkanās šuves, kas kļūst par dizaina galveno elementu. Kalendārs patīkami izteiksmīgā formā, tas ir tieši piemērots 2014. gadam.

Etiķetes

Stumbras Vodka

Etiķetes Šī Stumbras klasiskā degvīna kolekcija atdzīvina vecās lietuviešu degvīna gatavošanas tradīcijas. Dizains padara veco tradicionālo produktu tuvu un būtisku mūsdienu patērētājam. Zaļā stikla pudele, kas datēta ar lietuviešu degvīna ražošanu, leģendas, kas balstītas uz patiesiem faktiem, un patīkamas, uzkrītošās detaļas - salocītā izgriezuma forma atgādina vecās fotogrāfijas, slīpais stienis apakšā, kas papildina klasisko simetrisko kompozīciju, fonti un krāsas, kas apliecina katra apakšmarka identitāti - tas viss padara tradicionālo degvīna kolekciju netradicionālu un interesantu.

Kalendārs

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendārs Mēs kopā ar jums veidojam pilsētas. Šajā rakstāmgalda kalendārā ir parādīts ziņojums, ko NTT Austrumu Japāna sniedz korporatīvās pārdošanas veicināšanai. Kalendāra lapu augšējā daļa ir izgriezta no krāsainām ēkām, un pārklājošās lapas veido vienu laimīgu pilsētu. Tas ir kalendārs, kuru katru mēnesi var izbaudīt, mainot ēku līnijas ainavu, un tas piepilda jūs ar sajūtu palikt laimīgam visu gadu.