Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Lustra

Lory Duck

Lustra Lory pīle ir veidota kā balstiekārtas sistēma, kas salikta no moduļiem, kas izgatavoti no misiņa un epoksīda stikla, katrs atgādinot pīli, kas bez piepūles slīd pa vēsiem ūdeņiem. Moduļi piedāvā arī konfigurējamību; ar pieskārienu katru var pielāgot jebkuram virzienam un pakārt jebkurā augstumā. Lampas pamatforma piedzima salīdzinoši ātri. Tomēr tam bija nepieciešami mēneši pētījumu un attīstības ar neskaitāmiem prototipiem, lai izveidotu perfektu līdzsvaru un vislabāko izskatu no visiem iespējamiem leņķiem.

Tauriņa Pakaramais

Butterfly

Tauriņa Pakaramais Tauriņa pakaramais ieguva savu nosaukumu pēc līdzības ar lidojošā tauriņa formu. Atdalīto detaļu dizaina dēļ tās ir ērtā veidā samontējamas minimālisma mēbelēs. Lietotāji var ātri salikt pakaramo ar kailām rokām. Kad ir nepieciešams pārvietoties, pēc izjaukšanas to ir ērti transportēt. Instalēšana notiek tikai divos posmos: 1. salieciet abus rāmjus kopā, lai veidotu X; un izveidojiet rombveida formas rāmjus abās pusēs. 2. bīdiet koka gabalu caur pārklājamiem rombveida formas rāmjiem abās pusēs, lai rāmji turētos

Tvaika Nosūcējs

Black Hole Hood

Tvaika Nosūcējs Šī diapazona kapuce, ko projektējuši Black Hole un Worm Hole, padara produktu skaistu un mūsdienīgu, tas viss rada emocionālas sajūtas un ir pieņemams. Tas padara emocionālus mirkļus un ērtu lietošanu ēdiena gatavošanas laikā. Tas ir viegls, viegli uzstādāms, viegli tīrāms un paredzēts mūsdienu Īlandes virtuvēm.

Skaļrunis

Black Hole

Skaļrunis Melnais caurums, kas izveidots uz mūsdienu viedo tehnoloģiju bāzes, un tas ir Bluetooth portatīvais skaļrunis. To var savienot ar jebkuru mobilo tālruni ar dažādām platformām, un tam ir USB ports, lai izveidotu savienojumu ar ārēju portatīvo atmiņu. Iegulto gaismu varētu izmantot kā galda apgaismojumu. Arī pievilcīgais Black Hole izskats padara to par pievilcīgu mājas trauku, ko var izmantot interjera dizainā.

Portatīvais Bluetooth Skaļrunis

Black Box

Portatīvais Bluetooth Skaļrunis Šis ir Bluetooth portatīvais skaļrunis. Tas ir viegls un mazs, un tam ir emocionāla forma. Es izstrādāju Black Box skaļruņu formu, vienkāršojot viļņu formu. Lai klausītos stereo skaņu, tam ir divi skaļruņi, pa kreisi un pa labi. Arī šie abi skaļruņi ir katra viļņa formas daļa. Viena ir pozitīva viļņa forma un viena negatīva viļņa forma. izmantošanai šī ierīce var savienot pāri ar citām elektroniskām ierīcēm, piemēram, mobilajām un datoru, izmantojot Bluetooth, un atskaņot skaņu. Arī tam ir akumulatora koplietošana. Saliekot divus skaļruņus, uz galda parādās melna kaste, kad tā netiek izmantota.

Portatīvais Skaļrunis

Seda

Portatīvais Skaļrunis Seda ir intelekta tehnoloģiju bāzes funkcionālā ierīce. Pildspalvas turētājs centrā ir vietas organizētājs. Arī digitālās funkcijas, piemēram, USB ports un Bluetooth savienojums, padara to par pārnēsājamu atskaņotāju un skaļruni ar mājas zonu, izmantojot pielāgošanu. Gaismas josla, kas iestiprināta ārējā korpusā, darbojas kā galda lampa. Arī pievilcīgais greznais izskats padara to tik pievilcīgu mājas izstrādājumus, kurus var izmantot interjera dizainā. Arī telpas labāka izmantošana ir viena no Sedas būtiskām iezīmēm.