Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Ratiņi

Km31

Daudzfunkcionāls Ratiņi Patriks Sarrans izveidoja Km31 plaša spektra restorānu vajadzībām. Galvenais ierobežojums bija daudzfunkcionalitāte. Šo grozu var izmantot atsevišķi viena galda pasniegšanai vai pēc kārtas ar citiem bufetes veida pasniegšanai. Dizainers izstrādāja šarnīrveida Krion augšdaļu, kas piestiprināta uz tās pašas riteņu pamatnes, kuru viņš bija izstrādājis dažādiem ratiņiem, piemēram, KEZA, vēlāk Kvin, Zāļu tējas dārzam un Kali, ko kopā sauca par K sēriju. Kriona cietība ļāva izvēlēties pilnīgu vieglu apdari ar izturību, kas nepieciešama greznai iestādei.

Automātiskais Kafijas Automāts

F11

Automātiskais Kafijas Automāts Vienkāršas un elegantas, tīras līnijas un augstas kvalitātes materiālu apdare padara F11 dizainu piemērotu profesionālai un sadzīves videi. Pilnkrāsu 7 "skārienekrāns ir ārkārtīgi ērts un intuitīvs. F11 ir" viena pieskāriena "iekārta, kurā jūs varat pielāgot vēlamos dzērienus ātrai izvēlei. Papildu pupiņu tvertne, ūdens tvertne un zemes trauks ir pieejami, lai izturētu pīķa stundu. Patentēts alus pagatavošanas bloks var piedāvāt paaugstināta spiediena espresso vai parasto kafiju bez spiediena, un aromātu garantē keramikas plakanie asmeņi.

Drošības Ierīce

G2 Face Recognition

Drošības Ierīce Augsta materiālu kvalitāte un dizaina vienkāršība padara šo drošības sejas atpazīšanas ierīci par izdomātu, stilīgu un izturīgu. Iekšpusē ir uzlabota tehnoloģija, lai padarītu to par vienu no ātrākajām pasaulē un ļoti precīzu, neviens nevar krāpties no tā algoritma. Ūdensnecaurlaidīgs izstrādājums ar atmosfēras led apgaismojumu aizmugurē, lai radītu apkārtējo atmosfēru pat aukstākajā birojā. Kompaktais izmērs padara to piemērotu gandrīz visur, un forma ļauj to novietot horizontāli vai vertikāli.

Attīstās Mēbeles

dotdotdot.frame

Attīstās Mēbeles Mājas kļūst mazākas, tāpēc tām ir vajadzīgas daudzpusīgas, vieglas mēbeles. Dotdotdot.Frame ir pirmā mobilā, pielāgojamā mēbeļu sistēma tirgū. Efektīvu un kompaktu rāmi var piestiprināt pie sienas vai noliekt pret to, lai to ērti novietotu ap mājām. Un tā pielāgojamība nāk no 96 caurumiem un paplašinātā piederumu klāsta, lai tos iestiprinātu. Izmantojiet vienu vai pievienojieties vairākām sistēmām kopā pēc vajadzības - tur ir pieejama bezgalīga kombinācija.

Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma

Spider Bin

Pārstrādājamo Atkritumu Šķirošanas Sistēma Zirnekļu tvertne ir universāls un ekonomisks risinājums pārstrādājamo materiālu šķirošanai. Uznirstošo atkritumu tvertņu grupa ir izveidota mājām, birojam vai ārpus telpām. Vienai precei ir divas pamatdaļas: rāmis un soma. To ir viegli pārvietot no vienas vietas uz otru, ērti transportēt un uzglabāt, jo, kad to nelieto, tas var būt plakans. Pircēji tiešsaistē pasūta zirnekļu tvertni, kur viņi var izvēlēties izmēru, zirnekļu tvertņu skaitu un somas veidu atbilstoši savām vajadzībām.

Ledus Pelējums

Icy Galaxy

Ledus Pelējums Daba vienmēr ir bijusi viens no vissvarīgākajiem dizaineru iedvesmas avotiem. Ideja ienāca dizaineru prātā, izpētot Piena ceļa galaktikas telpu un tēlu. Vissvarīgākais šī dizaina aspekts bija radīt unikālu formu. Daudzi tirgū esošie dizainparaugi ir vērsti uz skaidrāka ledus izgatavošanu, bet šajā prezentētajā dizainā dizaineri apzināti pievērsās formām, kuras veido minerāli, kamēr ūdens pārvēršas ledus, lai būtu skaidrāks, ka dizaineri pārveidoja dabisku defektu. uz skaistu efektu. Šis dizains rada spirālveida sfērisku formu.