Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ventilējamas Šarnīra Durvis

JPDoor

Ventilējamas Šarnīra Durvis JPDoor ir lietotājam draudzīgas šarnīra durvis, kas saplūst ar jalousie logu sistēmu, kas palīdz radīt ventilācijas plūsmu un vienlaikus ietaupīt vietu. Dizains ir saistīts tikai ar izaicinājumu pieņemšanu un to risināšanu, izmantojot individuālu izpēti, paņēmienus un ticiet. Nav pareizu vai nepareizu dizainu, tas tiešām ir ļoti subjektīvs. Tomēr lieliski dizaini atbilst galalietotāju vajadzībām un prasībām vai arī tiem ir liela ietekme uz sabiedrību. Pasaule ir pilna ar atšķirīgu dizaina pieeju katrā stūrī, tāpēc nepametiet izpēti, “paliec izsalkuši, paliec muļķīgi - Stīvs Ībs”.

Daudzfunkcionāls Galds

Bean Series 2

Daudzfunkcionāls Galds Šo galdu izstrādājuši Bean Buro principa dizaineri Kenny Kinugasa-Tsui un Lorene Faure. Projektu iedvesmoja raibās franču līkņu formas un puzles finierzāģi, un tas kalpo kā centrālais gabals biroja konferenču zālē. Kopējā forma ir pilna ar dūrēm, kas ir dramatiska atkāpe no tradicionālā formālā korporatīvā konferenču galda. Trīs tabulas daļas var pārkonfigurēt dažādās formās, lai mainītu sēdvietu izvietojumu; pastāvīgais pārmaiņu stāvoklis radošajam birojam rada rotaļīgu atmosfēru.

Daudzfunkcionāls Krēsls

charchoob

Daudzfunkcionāls Krēsls Produkta kubiskā forma to uztur stabilu un līdzsvarotu visos virzienos. Turklāt produkta trīsvirziena lietošana formālā, neformālā un draudzīgā etiķetē ir iespējama tikai pagriežot krēslus par 90 grādiem. Šis produkts ir izstrādāts tā, lai tas būtu pēc iespējas vieglāks (4 kg), ņemot vērā visus tā funkcionalitātes aspektus. Šis mērķis ir sasniegts, izvēloties materiālus no viegla svara un halvenus rāmjus, lai produkta svars būtu pēc iespējas mazāks.

40 Collu Led Televizors

GlassOn

40 Collu Led Televizors Tā ir bezrāmju dizaina kolekcija ar dažādiem dizaina risinājumiem dažādos izmēros ar stikla elementu. Elegance, kas radīta, izmantojot stikla caurspīdīgumu, turpinās ar metāla apdares labvēlību, kas apņem displeju lielos izmēros. Bez pierastā plastmasas priekšējā pārsega un rāmja dizains ir saistīts ar virtuālo pasauli un auditoriju ar krasi samazinātu biezumu 40 ", 46" un 55 "izstrādājumos. Viss metāla rāmis, kas satur stikla priekšpusi, palielina dizaina kvalitāti ar precīzām savienojuma detaļām. dažādi materiāli.

Televizora Pierīce

T-Box2

Televizora Pierīce T-Box2 ir jauna tehniska ierīce, kas ļauj integrēt internetu, multividi un komunikāciju un mājas lietotājiem piedāvāt daudzveidīgus interaktīvus pakalpojumus, ieskaitot apjomīgu interneta satura atskaņošanu un HD videozvanus. Pieslēdzot STB pie televizora ģimenes tīkla vidē, lietotājs var ātri uzlabot kopējo televizoru viedajā televizorā, kas ģimenes lietotājiem sniedz lielisku AV izklaides pieredzi.

Vannas Istabas Mēbeles

Sott'Aqua Marino

Vannas Istabas Mēbeles Sott'Aqua Marino kolekcija ar radošām detaļām par zemūdens pasauli līdz vannas istabām piedāvā luksusa iespēju izveidot savu vannas istabu, izmantojot plašo pieejamo modulācijas iespēju klāstu.Sott'Aqua Marino spēj piedāvāt unikālu dizaina pieeju ikvienam vannas istaba ar tās pielāgojamību izmantošanai ar vienreizējām vai divvietīgām izlietnēm. Apaļajam spogulim, kas pie sienas ir piestiprināts ar pakaramo, ir arī paslēpta apgaismojuma sistēma. Ciedra lādes stends uz riteņiem darbojas arī kā veļas grozs.