Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apakšējā Apgaismojuma Lampa

Sky

Apakšējā Apgaismojuma Lampa Viegls stiprinājums, kas, šķiet, ir peldošs. Tievs un viegls disks, kas uzstādīts dažus centimetrus zem griestiem. Tā ir Sky panāktā dizaina koncepcija. Debesis rada vizuālu efektu, kura dēļ gaismeklis šķiet piekārts 5 cm attālumā no griestiem, piešķirot šai gaismai personisku un atšķirīgu stilu. Sakarā ar savu augsto veiktspēju Sky ir piemērots apgaismošanai no augstiem griestiem. Tomēr tā tīrais un tīrais dizains ļauj to uzskatīt par lielisku iespēju jebkura veida interjera dizaina izgaismošanai, kas vēlas pārraidīt minimālu pieskārienu. Beidzot dizains un izpildījums kopā.

Prožektoru Gaisma

Thor

Prožektoru Gaisma Thor ir Ruben Saldana izstrādāts LED starmetis ar ļoti lielu plūsmu (līdz 4.700Lm), patēriņu tikai no 27W līdz 38W (atkarībā no modeļa) un dizainu ar optimālu siltuma vadību, kas izmanto tikai pasīvu izkliedi. Tas padara Thor izceļas kā unikāls produkts tirgū. Savā klasē Thor ir kompakti izmēri, jo vadītājs ir integrēts gaismas kronšteinā. Tā masas centra stabilitāte ļauj mums uzstādīt tik daudz Thor, cik vēlamies, neizraisot sliežu slīpumu. Thor ir LED starmetis, kas ideāli piemērots vidēm ar spēcīgām gaismas plūsmas vajadzībām.

Olīvu Bļoda

Oli

Olīvu Bļoda OLI, vizuāli minimālisma objekts, tika iecerēts, pamatojoties uz tā funkciju, ideju paslēpt bedres, kas izriet no īpašas vajadzības. Pēc tam sekoja novērojumi par dažādām situācijām, bedru neglītumu un nepieciešamību uzlabot olīvu skaistumu. Kā divējāda lietojuma iepakojums Oli tika izveidots tā, lai to atverot, tiktu uzsvērts pārsteiguma faktors. Dizaineru iedvesmoja olīvu forma un vienkāršība. Porcelāna izvēle ir saistīta ar paša materiāla vērtību un tā izmantojamību.

Daudzfunkcionāls Galds

Portable Lap Desk Installation No.1

Daudzfunkcionāls Galds Šī portatīvā klēpjdatora instalācija Nr.1 ir izstrādāta, lai lietotājiem nodrošinātu elastīgu, daudzpusīgu, koncentrētu un sakoptu darba vietu. Galds ir ārkārtīgi ietilpīgs sienas stiprināšanas risinājums, un to var glabāt līdzenu pie sienas. Bambusa izgatavots galds ir noņemams no sienas stiprinājuma, kas ļauj lietotājam to izmantot kā klēpjdatoru dažādās mājas vietās. Galds arī sastāv no gropes augšpusē, ko var izmantot kā tālruņa vai planšetdatora statīvu, lai uzlabotu produkta lietošanas pieredzi.

Ūdens Un Spirta Glāzes

Primeval Expressions

Ūdens Un Spirta Glāzes Olu formas kristāla glāzes ar slīpu griezumu. Vienkāršs stiklveida šķidruma piliens, dabiska lēca, notverts dzīvīgajās kristāla glāzēs, kas priecīgi šūpojas par to apaļumu, vienlaikus saglabājot stabilitāti, pārdomāti izkārtojot materiālus. Viņu šūpošana rada mierīgu un jautru atmosfēru. Brilles, kad tās tiek turētas, diskrēti pieguļ plaukstai. Simbiozē ar mīksti noformētiem, rokām gatavotiem paliktņiem no valrieksta vai ksilīta - seniem kokmateriāliem. To papildina elipses formas valriekstu paplātes trīs vai desmit glāzēm un pirkstu ēdiena paplāte. Paplātes ir pagriežamas to vienmērīgās eliptiskās formas dēļ.

Krēsls

Tulpi-seat

Krēsls Tulpi-dizains ir holandiešu dizaina studija ar nojautu par quirky, oriģinālu un rotaļīgu dizainu iekštelpu un āra vidē, galveno uzmanību pievēršot sabiedriskajam dizainam. Marko Manders ar savu Tulpi sēdekli ieguva starptautisku atzinību. Uzkrītošais Tulpi sēdeklis piešķirs krāsu jebkurai videi. Tā ir ideāla dizaina, ergonomikas un ilgtspējas kombinācija ar milzīgu izklaides faktoru! Tulpi sēdeklis automātiski salokās, kad tā pasažieris pieceļas, garantējot tīru un sausu sēdekli nākamajam lietotājam! Ar 360 grādu pagriešanu Tulpi-sēdeklis ļauj jums izvēlēties savu skatu!