Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Celtniecības Komplekts

JIX

Daudzfunkcionāls Celtniecības Komplekts JIX ir celtniecības komplekts, ko izveidojis Ņujorkā bāzēts vizuālais mākslinieks un produktu dizainers Patriks Martinezs. Tas sastāv no maziem moduļu elementiem, kas ir īpaši izstrādāti, lai standarta dzēriena salmiņus varētu savienot kopā, lai radītu visdažādākās konstrukcijas. JIX savienotāji ir plakanos režģos, kas viegli atdalās, krustojas un nofiksējas savā vietā. Ar JIX jūs varat izveidot visu, sākot no vērienīgām istabas lieluma konstrukcijām un beidzot ar sarežģītām galda skulptūrām, izmantojot JIX savienotājus un dzeramos salmus.

Vannas Istabas Kolekcija

CATINO

Vannas Istabas Kolekcija KATINO ir dzimusi no vēlmes piešķirt domai formu. Šis krājums ikdienā atsauc atmiņā dzeju, izmantojot vienkāršus elementus, kas mūsdienīgi pārinterpretē mūsu iztēles esošos arhetipus. Tas ierosina atgriezties siltuma un cietsirdības vidē, izmantojot dabiskos kokus, kas izgatavoti no cieta un salikti, lai paliktu mūžīgi.

Izlietne

Angle

Izlietne Pasaulē ir ļoti daudz izlietņu ar izcilu dizainu. Bet mēs piedāvājam aplūkot šo lietu no jauna. Mēs vēlamies dot iespēju izbaudīt izlietnes izmantošanas procesu un paslēpt tik nepieciešamo, bet neestētisko detaļu kā kanalizācijas caurumu. “Leņķis” ir lakonisks dizains, kurā pārdomātas visas ērtības ērtai lietošanai un tīrīšanas sistēmai. Lietošanas laikā jūs neievēroat notekas caurumu, viss izskatās tā, it kā ūdens vienkārši pazustu. Šo ar optisko ilūziju saistīto efektu panāk ar īpašu izlietnes virsmu atrašanās vietu.

Portatīvais Skaļrunis

Ballo

Portatīvais Skaļrunis Šveices dizaina studija BERNHARD | BURKARD projektēja OYO unikālu skaļruni. Runātāja forma ir perfekta sfēra, kurai nav faktiskā statīva. BALLO skaļrunis liek, rullē vai karājas 360 grādu mūzikas baudīšanai. Dizains seko minimālisma dizaina principiem. Krāsainā josta sakausē divas puslodes. Tas aizsargā skaļruni un palielina basa signālus, guļot uz virsmas. Skaļrunim ir iebūvēts uzlādējams litija akumulators un tas ir savietojams ar lielāko daļu audio ierīču. 3,5 mm ligzda ir regulārs austiņu spraudnis. BALLO skaļrunis ir pieejams desmit dažādās krāsās.

Individuāls Mājas Termostats

The Netatmo Thermostat for Smartphone

Individuāls Mājas Termostats Viedtālruņa termostats piedāvā minimālistisku, elegantu dizainu, pārkāpjot tradicionālos termostata dizainus. Caurspīdīgais kubs vienā mirklī kļūst no balta uz krāsu. Viss, kas jums jādara, ir jāpielieto viena no 5 maināmām krāsu filmām ierīces aizmugurē. Mīksta un gaiša krāsa piešķir smalku oriģināluma pieskārienu. Fiziskā mijiedarbība tiek samazināta līdz minimumam. Vienkāršs pieskāriens ļauj mainīt temperatūru, kamēr visas pārējās vadības ierīces tiek veiktas no lietotāja viedtālruņa. E-tintes ekrāns ir izvēlēts nepārspējamas kvalitātes un minimāla enerģijas patēriņa dēļ.

Lampa

Schon

Lampa Šīs unikālās lampas gaismas avoti ir novietoti vispārējās formas centrā, tāpēc tas apgaismo mīkstu un vienmērīgu gaismas avotu. Gaismas virsmas ir atdalāmas no galvenā korpusa, tāpēc vienkārša korpusa forma ar apakšējām detaļām, kā arī enerģijas taupīšana ar nelielu elektroenerģijas patēriņu piešķir tai papildu funkciju. Arī pieskarties korpuss gaismas ieslēgšanai vai izslēgšanai ir vēl viena šīs unikālās gaismas modernā īpašība. Izteiksme rada atšķirības apgaismojumā un ir izstrādāts luktura apgaismojums. Lielākā daļa gaismas izstaro no lampām, lai skatītājs neizmantotu tās priekšrocības. Skaisti dzīvot.