Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Galds

Portable Lap Desk Installation No.1

Daudzfunkcionāls Galds Šī portatīvā klēpjdatora instalācija Nr.1 ir izstrādāta, lai lietotājiem nodrošinātu elastīgu, daudzpusīgu, koncentrētu un sakoptu darba vietu. Galds ir ārkārtīgi ietilpīgs sienas stiprināšanas risinājums, un to var glabāt līdzenu pie sienas. Bambusa izgatavots galds ir noņemams no sienas stiprinājuma, kas ļauj lietotājam to izmantot kā klēpjdatoru dažādās mājas vietās. Galds arī sastāv no gropes augšpusē, ko var izmantot kā tālruņa vai planšetdatora statīvu, lai uzlabotu produkta lietošanas pieredzi.

Ūdens Un Spirta Glāzes

Primeval Expressions

Ūdens Un Spirta Glāzes Olu formas kristāla glāzes ar slīpu griezumu. Vienkāršs stiklveida šķidruma piliens, dabiska lēca, notverts dzīvīgajās kristāla glāzēs, kas priecīgi šūpojas par to apaļumu, vienlaikus saglabājot stabilitāti, pārdomāti izkārtojot materiālus. Viņu šūpošana rada mierīgu un jautru atmosfēru. Brilles, kad tās tiek turētas, diskrēti pieguļ plaukstai. Simbiozē ar mīksti noformētiem, rokām gatavotiem paliktņiem no valrieksta vai ksilīta - seniem kokmateriāliem. To papildina elipses formas valriekstu paplātes trīs vai desmit glāzēm un pirkstu ēdiena paplāte. Paplātes ir pagriežamas to vienmērīgās eliptiskās formas dēļ.

Krēsls

Tulpi-seat

Krēsls Tulpi-dizains ir holandiešu dizaina studija ar nojautu par quirky, oriģinālu un rotaļīgu dizainu iekštelpu un āra vidē, galveno uzmanību pievēršot sabiedriskajam dizainam. Marko Manders ar savu Tulpi sēdekli ieguva starptautisku atzinību. Uzkrītošais Tulpi sēdeklis piešķirs krāsu jebkurai videi. Tā ir ideāla dizaina, ergonomikas un ilgtspējas kombinācija ar milzīgu izklaides faktoru! Tulpi sēdeklis automātiski salokās, kad tā pasažieris pieceļas, garantējot tīru un sausu sēdekli nākamajam lietotājam! Ar 360 grādu pagriešanu Tulpi-sēdeklis ļauj jums izvēlēties savu skatu!

Pilsētas Apgaismojums

Herno

Pilsētas Apgaismojums Šī projekta izaicinājums ir pilsētas apgaismojuma projektēšana atbilstoši Teherānas videi un pievilcīga pilsoņiem. Šo gaismu iedvesmoja Azadi tornis: Teherānas galvenais simbols. Šis produkts bija paredzēts, lai apgaismotu apkārtni un cilvēkus ar siltu gaismas izstarojumu, kā arī lai radītu draudzīgu atmosfēru ar dažādām krāsām.

Bezvadu Skaļruņi

FiPo

Bezvadu Skaļruņi FiPo (saīsināts “Fire Power” veids) ar uzkrītošo dizainu norāda uz skaņas dziļu iespiešanos kaulu šūnās kā dizaina iedvesmu. Mērķis ir radīt lielu jaudu un kvalitatīvu skaņu ķermeņa kaulu un tā šūnās. Tas ļauj lietotājam savienot skaļruni ar mobilo tālruni, klēpjdatoru, planšetdatoriem un citām ierīcēm, izmantojot Bluetooth. Skaļruņu izvietojuma leņķis ir veidots, ņemot vērā ergonomiskos standartus. Turklāt skaļruni var atdalīt no stikla pamatnes, kas lietotājam ļauj to uzlādēt.

Velosipēdu Apgaismojums

Safira Griplight

Velosipēdu Apgaismojums SAFIRA ir iedvesmojusi nodomu mūsdienu velosipēdistiem atrisināt netīros piederumus uz stūres. Integrējot priekšējo lukturi un virzienrādītāju saķeres dizainā, lieliski sasniedzat mērķi. Izmantojot akumulatora kabīni, arī doba stūres vietas izmantošanu, palieliniet elektrības jaudu. Pateicoties satvēriena, velosipēda gaismas, virzienrādītāja un stūres baterijas salona kombinācijai, SAFIRA kļūst par kompaktāko un atbilstošāko jaudīgo velosipēdu apgaismojuma sistēmu.