Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izkārnījumos

Ane

Izkārnījumos Ane izkārnījumos ir masīvkoka kokmateriālu līstes, kas izskatās harmoniski, tomēr neatkarīgi no kokmateriālu kājām, virs tērauda rāmja. Dizaineris apgalvo, ka sēdeklis, kas rokām darināts no sertificētiem videi draudzīgiem kokmateriāliem, tiek veidots, unikāli izmantojot vairākus vienas formas koka gabalus, kas novietoti un sagriezti dinamiskā veidā. Sēžot uz izkārnījumiem, neliels leņķa pieaugums pret aizmuguri un nolaišanās leņķi sānos tiek pabeigti tādā veidā, kas nodrošina dabisku, ērtu sēdēšanas stāvokli. Ane izkārnījumiem ir tikai pareizā sarežģītības pakāpe, lai izveidotu elegantu apdari.

Kafijas Komplekts

Riposo

Kafijas Komplekts Šī pakalpojuma dizainu iedvesmoja divas 20. gadsimta sākuma skolas - vācu Bauhaus un krievu avangards. Stingra taisna ģeometrija un pārdomāta funkcionalitāte pilnībā atbilst to laiku manifestu garam: “kas ir ērti, tas ir skaisti”. Vienlaikus sekojot mūsdienu tendencēm, dizaineris šajā projektā apvieno divus kontrastējošus materiālus. Klasisko baltā piena porcelānu papildina spilgti vāki, kas izgatavoti no korķa. Dizaina funkcionalitāti atbalsta vienkārši, ērti rokturi un veidlapas vispārēja lietojamība.

Mēbeles Plus Ventilators

Brise Table

Mēbeles Plus Ventilators Brise Table ir veidots ar atbildības sajūtu par klimata izmaiņām un vēlmi izmantot ventilatorus, nevis gaisa kondicionētājus. Tā vietā, lai pūtītu stipru vēju, tā koncentrējas uz vēsuma sajūtu, cirkulējot gaisā pat pēc gaisa kondicioniera izslēgšanas. Izmantojot Brise Table, lietotāji var nedaudz piepūsties un vienlaikus izmantot kā sānu galdiņu. Turklāt tas labi caurvij apkārtējo vidi un padara telpu skaistāku.

Kafijas Galdiņš

Cube

Kafijas Galdiņš Dizains ir iedvesmots no Golden Ratio un Mangiarotti ģeometriskajām skulptūrām. Forma ir interaktīva, piedāvājot lietotājam dažādas kombinācijas. Dizains sastāv no četriem dažāda lieluma kafijas galdiņiem un ap kubu veidota pupa, kas ir apgaismojuma elements. Dizaina elementi ir daudzfunkcionāli, lai apmierinātu lietotāja vajadzības. Produkts tiek ražots no Corian materiāla un saplākšņa.

Taburete

Ydin

Taburete Ydin izkārnījumus var uzstādīt pats, neizmantojot īpašus instrumentus, pateicoties vienkāršai bloķēšanas sistēmai. Četras identiskas pēdas nav novietotas noteiktā secībā, un betona sēdeklis, kas darbojas kā atslēgas akmens, visu uztur vietā. Pēdas tiek izgatavotas no koksnes atgriezumiem, kas nāk no kāpņu ražotāja, viegli apstrādājami, izmantojot tradicionālās kokapstrādes metodes, un beidzot tiek ieeļļoti. Sēdeklis ir vienkārši veidots ar izturīgu, ar šķiedru stiegrotu UHP betonu. Vēl viens ilgtspējības arguments ir tikai 5 atdalāmas detaļas, kas ir iesaiņotas un gatavas nosūtīšanai gala patērētājiem.

Atdzesēta Siera Ratiņi

Coq

Atdzesēta Siera Ratiņi Patriks Sarrans 2012. gadā izveidoja Coq siera ratiņus. Šī velmējamā izstrādājuma dīvainība satrauc pusdienotāju zinātkāri, taču nekļūdās, tas galvenokārt ir darba rīks. To panāk, izmantojot stilizētu lakotu dižskābarža struktūru, kuras augšpusē ir cilindriska, sarkana, lakota aploce, kuru var pakārt sānos, lai atklātu nogatavinātu sieru sortimentu. Izmantojot rokturi, lai pārvietotu groziņu, atverot kasti, izspiežot dēli, lai atstātu vietu plāksnei, pagriežot šo disku, lai sagrieztu siera porcijas, viesmīlis var procesu padarīt par nelielu mākslas darbu.