Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vīna Glāze

30s

Vīna Glāze Saara Korppi 30. gadu vīna glāze ir īpaši paredzēta baltajam vīnam, taču to var izmantot arī citiem dzērieniem. Tas ir izgatavots karstā veikalā, izmantojot vecās stikla pūšanas tehnikas, kas nozīmē, ka katrs gabals ir unikāls. Saara mērķis ir radīt augstas kvalitātes stiklu, kas izskatās interesants no visiem leņķiem un, kad tas ir piepildīts ar šķidrumu, ļauj gaismai atstaroties no dažādiem leņķiem, piešķirot dzērienam papildu baudu. Viņas iedvesma 30. gadu vīna glāzei nāk no iepriekšējās 30. gadu konjaka stikla dizaina, abiem izstrādājumiem ir kopīga krūzes forma un rotaļīgums.

Paklājs

Hair of Umay

Paklājs Šis paklājs ir izgatavots pēc senās nomadu tehnikas un ir aizsargāts ar UNESCO nemateriālā kultūras mantojuma sarakstu, kurā nepieciešama steidzama glabāšana. Šis paklājs vilnai dod vislabāko efektu, pateicoties vilnas gradienta nokrāsām un smalkam roku sašūšanai, kas rada apjomīgu tekstūru. 100% roku darbs, šis paklājs ir izgatavots, izmantojot dabiskas vilnas nokrāsas un dzeltenīgu toni, kas krāsots ar sīpolu čaumalu. Zelta pavediens, kas iet cauri paklājam, sniedz paziņojumu un atgādina par matiem, kas brīvi plūst vējā - nomadu dievietes Umajas matiem - sieviešu un bērnu aizstāvei.

Kafijas Automāts

Lavazza Desea

Kafijas Automāts Draudzīga mašīna, kas paredzēta, lai piedāvātu pilnu itāļu kafijas kultūras paketi: no espresso līdz autentiskam kapučīno vai latte. Skārienjutīgais interfeiss sakārto atlasi divās atsevišķās grupās - viena kafijai un otra pienam. Dzērienus var personalizēt ar temperatūras paaugstināšanas un piena putu paaugstināšanas funkcijām. Nepieciešamais serviss ir norādīts centrā ar apgaismotām ikonām. Mašīna tiek piegādāta ar speciālu stikla krūzi, un tajā tiek lietota Lavazza formas valoda ar kontrolētu segumu, izsmalcinātām detaļām un īpašu uzmanību krāsām, materiāliem un amp; pabeigt.

Kafijas Automāts

Lavazza Idola

Kafijas Automāts Lielisks risinājums kafijas cienītājiem, kas mājās meklē pareizu itāļu espresso baudījumu. Skārienjutīgajam lietotāja interfeisam ar akustisko atgriezenisko saiti ir četras izvēles un temperatūras paaugstināšanas funkcija, kas piedāvā individuāli pielāgotu pieredzi katrai gaumei vai gadījumam. Mašīna norāda, ka trūkst ūdens, tvertnes ar pilnu vāciņu vai nepieciešamību veikt katlakmens noņemšanu caur papildu apgaismotām ikonām, un pilienu paplāti var viegli pielāgot. Dizains ar atvērto garu, kvalitatīvu segumu un izsmalcinātām detaļām ir Lavazza iedibinātās formas valodas evolūcija.

Espresso Automāts

Lavazza Tiny

Espresso Automāts Neliels, draudzīgs espresso automāts, kas jūsu mājās nodrošina autentisku itāļu kafijas baudījumu. Dizains ir dzīvespriecīgs Vidusjūras - sastāv no formāliem pamatakmeņiem - izceļ krāsas un Lavazza dizaina valodu izmanto virsmām un detaļām. Galvenais apvalks ir izgatavots no viena gabala, un tam ir mīkstas, bet precīzi kontrolētas virsmas. Centrālā virspuse palielina vizuālo struktūru, un frontālais raksts atkārto horizontālo tēmu, kas bieži sastopama Lavazza izstrādājumos.