Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

Calendar 2014 “Town”

Kalendārs Pilsēta ir papīra izstrādājumu komplekts ar detaļām, kuras var brīvi salikt kalendārā. Salieciet dažādās formās ēkas un izbaudiet savas mazpilsētas izveidošanu. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Mūsdienu Qipao

The Remains

Mūsdienu Qipao Iedvesma nāk no ķīniešu relikvijām, visizplatītākā ir “keramika”, kas ir vispopulārākā neatkarīgi no karaļa un cilvēkiem. Manā pētījumā pat šodien galvenie ķīniešu estētiskās modes standarti un Feng Shui (interjera un vides dizains) nav mainīti. Viņiem patīk caurskatīšana, slāņošana un vēlēšanās. Es vēlētos noformēt Qipao, lai keramikas nozīmi un īpašību no vecās dinastijas pārvērstu mūsdienu modē. Un provocē cilvēkus, kuri ir aizmirsuši savu kultūru un etnisko piederību, kad mēs esam i paaudzē.

Restorāns

Osaka

Restorāns Atrodas Itaim Bibi kaimiņā (Sanpaulu, Brazīlija), Osaka lepni demonstrē savu arhitektūru, piedāvājot intīmu un mājīgu gaisotni dažādās telpās. Āra terase blakus ielai ir ieeja zaļā un modernā pagalmā, savienojums starp interjeru, ārpusi un dabu. Privātā un izsmalcinātā estētika materializējās, izmantojot tādus dabiskos elementus kā koks, akmeņi, dzelzs un tekstilizstrādājumi. Lamella jumta sistēma ar blāvu apgaismojumu un koka režģi tika rūpīgi izpētīti, lai pabeigtu harmonizējošo interjera dizainu un radītu atšķirīgo atmosfēru.

Vīna Izmēģināšanas Iekārta

Grapevine House

Vīna Izmēģināšanas Iekārta Vīnogu nams abstraktas vīnogas veidā, kas gandrīz nav pieejama par vīna dārzu. Viņa galvenais balstošais elements, ko ģenerē digitāli izgatavota kolonna, atspoguļo vecās vīnogu saknes piemiņu. Vīnogu mājas nama nepārtrauktā stikla priekšpuse ir atvērta visos virzienos un dod iespēju tūlītēju vīna dārza ainavas pieredzi. Šādi būtu jāpiešķir visu pārbaudāmo vīnu vizuālais garšas uzlabojums.

Kalendārs

Calendar 2014 “Farm”

Kalendārs Saimniecības papīra amatniecības komplektu ir viegli salikt. Nav nepieciešama līme vai šķēres. Salieciet, saliekot kopā detaļas ar vienādu marķējumu. Katram dzīvniekam būs divu mēnešu kalendārs. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma

GLASSWAVE

Daudzdzīslu Aizkaru Sienu Sistēma Daudzdzīslošo aizkaru sienu sistēma GLASSWAVE atver durvis uz lielāku elastību, izstrādājot stikla sienas masveida ražošanai. Šī jaunā koncepcija aizkaru sienās balstās uz vertikālu montāžu ar cilindriskiem, nevis taisnstūrveida profiliem. Šī pilnīgi inovatīvā pieeja nozīmē, ka var izveidot struktūras ar daudzvirzienu savienojumiem, desmit reizes palielinot iespējamās ģeometriskās kombinācijas stikla sienu montāžā. GLASSWAVE ir mazstāvu sistēma, kas paredzēta atšķirīgu ēku, kas ir trīs stāvi vai mazāk, tirgum (majestātikas zāles, izstāžu zāles, atriumi utt.)