Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Podcast

News app

Podcast Jaunumi ir intervijas programma audio informācijai. To iedvesmojis iOS ābolu plakanais dizains ar ilustrācijām, lai ilustrētu informācijas blokus. Vizuāli fonam ir elektriski zila krāsa kā misija, lai bloki izceltos. Ir ļoti maz grafisko elementu - mērķis, lai padarītu lietojumprogrammu ērtu lietošanu, nenoviršot uzmanību no lietotāja un nepazaudējot to.

3D Sejas Atpazīšanas Piekļuves Kontrole

Ezalor

3D Sejas Atpazīšanas Piekļuves Kontrole Iepazīstieties ar vairāku sensoru un kameru piekļuves kontroles sistēmu Ezalor. Algoritmi un vietējā skaitļošana ir izstrādāti, lai nodrošinātu privātumu. Finanšu līmeņa anti-spoofing tehnoloģija novērš viltus sejas maskas. Mīksts, atstarojošs apgaismojums rada komfortu. Vienā acumirklī lietotāji ērti var piekļūt sev tīkamajai vietai. Tā autentiskums bez pieskāriena nodrošina higiēnu.

Ķīniešu Restorāns

Ben Ran

Ķīniešu Restorāns Ben Ran ir mākslinieciski harmonisks ķīniešu restorāns, kas atrodas Luxury Hotel, Vangohh Eminent, Malaizijā. Dizainers pielieto austrumu stila tehnikas intraverto un kodolīgumu, lai radītu patiesu restorāna garšu, kultūru un dvēseli. Tas ir garīgās skaidrības simbols, pamest pārtikušo un panākt dabisku un vienkāršu atgriešanos pie sākotnējā prāta. Interjers ir dabisks un neizsmalcināts. Izmantojot seno jēdzienu, arī sinhronitāte ar restorāna vārdu Ben Ran, kas nozīmē oriģinālu un dabu. Restorāns aptuveni 4088 kvadrātpēdas.

Korejas Veselības Pārtikas

Darin

Korejas Veselības Pārtikas Darin ir paredzēts, lai atbrīvotu mūsdienu cilvēkus no nevēlēšanās izmantot Korejas tradicionālos veselīgas pārtikas produktus noguruma sabiedrībā, un tas raksturo vienkāršu, grafisku skaidrību, piegādājot iepakojumus mūsdienu cilvēku jutīgumam, atšķirībā no neparedzētiem attēliem, kurus izmantojuši tradicionālie korejiešu veselības pārtikas veikali. . Visi zīmējumi ir izgatavoti no asinsrites motīviem, vizualizējot mērķi nodrošināt dzīvīgumu un veselību nogurušajiem 20. un 30. gadiem.

Sieviešu Apģērbu Kolekcija

Utopia

Sieviešu Apģērbu Kolekcija Šajā kolekcijā Yina Hwang galvenokārt iedvesmoja formas, kas ir simetriskas un asimetriskas ar pazemes mūzikas kultūras pieskārienu. Viņa kolekcionēja šo kolekciju, balstoties uz savu centrālo momentu, kurā viņš sevi apskāva, lai izveidotu funkcionālu, tomēr abstraktu apģērbu un aksesuāru kolekciju, lai iemiesotu stāstu par savu pieredzi. Katra projekta apdruka un audums ir oriģināls, un audumu pamatnei viņa galvenokārt izmantoja PU ādu, satīnu, Power Mash un spandeksu.

Mēbeļu Kolekcija

Phan

Mēbeļu Kolekcija Phan kolekcija ir iedvesmojusies no Phan konteinera, kas ir Taizemes konteineru kultūra. Dizaineris izmanto Phan konteineru struktūru, lai mēbeļu struktūra būtu spēcīga. Noformējiet formu un detaļas, kas to padara mūsdienīgu un vienkāršu. Dizaineris izmantoja lāzera griešanas tehnoloģiju un saliekamās metāla lokšņu mašīnas kombināciju ar CNC koksni, lai izgatavotu sarežģītu un unikālu detaļu, kas atšķiras no citām. Virsma ir pabeigta ar pulvera pārklājumu, lai struktūra būtu ilgstoša, stipra, bet viegla.