Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Autonoms Mobilais Robots

Pharmy

Autonoms Mobilais Robots Autonoms navigācijas robots slimnīcas loģistikai. Tā ir produktu un pakalpojumu sistēma, kas nodrošina drošu un efektīvu piegādi, samazinot veselības speciālista iespējas tikt pakļautam saslimšanai, ierobežojot pandēmijas slimības starp slimnīcas personālu un pacientiem (COVID-19 vai H1N1). Dizains palīdz rīkoties ar slimnīcu piegādi ar vieglu piekļuvi un drošību, izmantojot vienkāršu lietotāja mijiedarbību, izmantojot draudzīgo tehnoloģiju. Robotu vienībām ir spēja patstāvīgi pārvietoties iekštelpu vidē, un tām ir sinhronizēta plūsma ar līdzīgām vienībām, kas spēj robotizēt komandas sadarbības darbu.

Dzīvojamais

Shkrub

Dzīvojamais Shkrub māja parādījās bez mīlestības un mīlestības dēļ - mīlošs pāris ar trim bērniem. Mājas DNS ietver strukturējošos estētiskos principus, kas Ukrainas vēstures un kultūras iedvesmu rada japāņu gudrības iedvesmoti. Zemes elements kā materiāls ļauj sevi izjust mājas strukturālajos aspektos, piemēram, oriģinālajā jumta jumtā un skaistajās un blīvajās māla sienās. Ideju par godināšanu kā dibināšanas vietu var izjust visā mājā kā smalku vadošo pavedienu.

Viedais Aromātu Difuzors

Theunique

Viedais Aromātu Difuzors Agarwood ir reta un dārga. Tā aromātu var iegūt tikai sadedzinot vai ekstrahējot, to var izmantot telpās un to atļauj tikai daži lietotāji. Lai izjauktu šos ierobežojumus, pēc 3 gadu centieniem ar viedo aromātu difuzoru un dabīgām rokām gatavotām agarkoka tabletēm tiek izveidoti vairāk nekā 60 dizainparaugi, 10 prototipi un 200 eksperimenti. Tas demonstrē jaunu iespējamo biznesa modeli un konteksta izmantošanu agarwood nozarē. Lietotāji var vienkārši ievietot difuzoru automašīnas iekšpusē, viegli pielāgot laiku, blīvumu un aromāta dažādību un baudīt ieskaujošo aromterapiju, lai kur arī dotos, un braucot.

Gaisa Kondicionieris

Midea Sensia HW

Gaisa Kondicionieris Midea Sensia veicina dzīves kvalitāti un novatorisku veidu, kā pakļaut dekorācijas priekšmetu. Papildus gaisa plūsmas efektivitātei un klusumam tas piedāvā arī novatorisko skārienpaneli, kas nodrošina piekļuvi funkcijām un zibens krāsām un intensitātei. Krāsu terapija, kas palīdz pret stresa procesu, novirza inovatīvus produktus abpusēji, labsajūtu un estētiku. Papildus atšķirīgajai estētikai tās formas integrē mājas interjeru gan ar eleganci, gan ar stilu, novērtējot māju ar netiešu gaismu.

Rakstāmgalds

Duoo

Rakstāmgalds Duoo rakstāmgalds ir vēlme izteikt raksturu caur formu minimālismu. Tās plānas horizontālās līnijas un leņķiskās metāla kājas rada jaudīgu vizuālo attēlu. Augšējais plaukts ļauj jums novietot kancelejas preces, lai tas netraucētu, strādājot. Ierīču savienošanai uz virsmas paslēpta paplāte uztur tīru estētiku. Dabīgā finiera galda virsma nes dabiskā koka faktūras siltumu. Galds uztur nevainojamu līdzsvaru, pateicoties harmoniski izvēlētiem materiāliem, funkcionalitātei un praktiskumam apvienojumā ar regulāru un stingru formu estētiku.

Mājās Gatavota Makaronu Mašīna

Hidro Mamma Mia

Mājās Gatavota Makaronu Mašīna Hidro Mama Mia ir sociāli kultūras glābšana, izmantojot Itālijas gastronomiju. Īpaši ērti lietojams, tas ir viegls un kompakts, viegli glabājams un transportējams. Tas ļauj droši sasniegt augstu produktivitāti, nodrošinot patīkamu ēdiena gatavošanas pieredzi ģimenei ikdienas un draugu mijiedarbībā. Motors ir pilnībā integrēts transmisijas komplektā, piedāvājot jaudu, izturību un drošu lietošanu, nodrošinot arī vieglu tīrīšanu un atbalstu. Tas sagriež mīklu ar dažādu biezumu, ļaujot sagatavot dažādus ēdienus: makaronus, nūdeles, lazanju, maizi, konditorejas izstrādājumus, picu un daudz ko citu.