Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Dizains

Sberbank

Biroja Dizains Šis projekts bija sarežģīts, lai ļoti ierobežotā laikā izstrādātu ļoti ietilpīgu, elastīgu darba vietu un lai dizaina pamatā vienmēr būtu biroja lietotāju fiziskās un emocionālās vajadzības. Ar jauno biroja dizainu Sberbank ir spēris pirmos soļus viņu darba vietas koncepcijas modernizācijā. Jaunais biroja dizains ļauj personālam veikt savus uzdevumus vispiemērotākajā darba vidē un izveido pilnīgi jaunu arhitektūras identitāti vadošajai finanšu iestādei Krievijā un Austrumeiropā.

Birojs

HB Reavis London

Birojs Izstrādāts saskaņā ar IWBI WELL Building Standartu, HB Reavis UK galvenā mītne ir vērsta uz uz projektiem balstīta darba veicināšanu, kas mudina sadalīt departamentu tvertnes un padara darbu dažādās komandās vienkāršāku un pieejamāku. Ievērojot WELL ēkas standartu, darba vietas dizains ir paredzēts arī tādu veselības problēmu risināšanai, kas saistītas ar moderniem birojiem, piemēram, mobilitātes trūkums, slikts apgaismojums, slikta gaisa kvalitāte, ierobežota ēdiena izvēle un stress.

Brīvdienu Māja

Chapel on the Hill

Brīvdienu Māja Pēc vairāk nekā 40 gadus novārtā atstātas metodistu kapelas Anglijas ziemeļos ir pārveidota par brīvdienu brīvdienu mājām 7 cilvēkiem. Arhitekti ir saglabājuši oriģinālās īpašības - augstos gotikas logus un galveno draudzes zāli -, pārvēršot kapelu harmoniskā un ērtā telpā, kas pārpludināta dienasgaismā. Šī 19. gadsimta ēka atrodas angļu lauku laukos, no kurienes paveras panorāmas skats uz kalnu kalniem un skaistajiem laukiem.

Birojs

Blossom

Birojs Lai arī tā ir biroja telpa, tajā tiek izmantota drosmīga dažādu materiālu kombinācija, un zaļā stādīšanas struktūra dienas laikā rada perspektīvas izjūtu. Dizainers nodrošina tikai telpu, un telpas vitalitāte joprojām ir atkarīga no īpašnieka, izmantojot dabas spēku un dizainera unikālo stilu! Birojs vairs nav viena funkcija, dizains ir daudzveidīgāks, un tas tiks izmantots plašā un atvērtā telpā, lai radītu dažādas iespējas starp cilvēkiem un vidi.

Birojs

Dunyue

Birojs Sarunu procesa laikā dizaineri ļauj dizainam ne tikai telpisko interjera sadalījumu, bet pilsētas / telpas / cilvēku savienojumu kopā, lai zemu taustiņu vide un telpa pilsētā nekonfliktētu, dienas laiks ir slēpta fasāde uz ielas, naktī. Tad tā kļūst par stikla gaismas kārbu pilsētā.

Iepakojuma Dizains

Milk Baobab Baby Skin Care

Iepakojuma Dizains To iedvesmo piens, galvenā sastāvdaļa. Piena iepakojuma veida unikālais trauka dizains atspoguļo produkta īpašības un ir paredzēts, lai tas būtu pazīstams pat pirmajiem patērētājiem. Turklāt, lai uzsvērtu, ka tas ir maigs produkts bērniem ar vāju ādu, tiek izmantots materiāls, kas izgatavots no polietilēna (PE) un gumijas (EVA), un pasteļtoņu mīkstās īpašības. Apaļa forma tiek uzlikta uz stūra mammas un mazuļa drošībai.