Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vizuālais Ip Dizains

Project Yellow

Vizuālais Ip Dizains Projekts Dzeltens ir visaptverošs mākslas projekts, kas konstruē All is Yellow vizuālo koncepciju. Atbilstoši galvenajam redzējumam dažādās pilsētās tiks izgatavoti lieli āra displeji, un vienlaikus tiks veidota virkne kultūras un radošo atvasinājumu. Projektam Dzeltenais kā vizuālais IP ir pārliecinošs vizuālais attēls un enerģētiskā krāsu shēma, lai veidotu vienotu galveno redzējumu, kas padara cilvēkus neaizmirstamus. Piemērots liela mēroga reklamēšanai tiešsaistē un bezsaistē, kā arī vizuālu atvasinājumu iznākšanai, tas ir unikāls dizaina projekts.

Interjera Dizains

Gray and Gold

Interjera Dizains Pelēkā krāsa tiek uzskatīta par garlaicīgu. Bet šodien šī krāsa ir viena no galvenajiem oderējumiem tādos stilos kā bēniņi, minimālisms un hi-tech. Pelēka krāsa dod priekšroku privātumam, mieram un atpūtai. Tas galvenokārt aicina cilvēkus, kuri strādā ar cilvēkiem vai ir iesaistīti izziņas prasībās, kā vispārēju interjera krāsu. Sienas, griesti, mēbeles, aizkari un grīdas ir pelēkas. Pelēkās krāsas nokrāsas un piesātinājums atšķiras tikai atšķirīgi. Zeltu pievienoja papildu detaļas un aksesuāri. To akcentē attēla rāmis.

Zīmola Identitātes Pārveidošana

InterBrasil

Zīmola Identitātes Pārveidošana Iedvesma zīmola pārdomai un pārveidošanai bija modernizācijas un integrācijas izmaiņas uzņēmuma kultūrā. Sirds dizains vairs nevarētu būt ārpus zīmola, iedvesmojot partnerību gan iekšēji ar darbiniekiem, gan arī ar klientiem. Integrēta savienība starp ieguvumiem, saistībām un pakalpojumu kvalitāti. Sākot no formas līdz krāsām, jaunais dizains integrēja sirdi B un veselības krustu T. Divos vārdos, kas savienoti pa vidu, logotips izskatās kā viens vārds, viens simbols, kas R un B savieno sirds.

Zīmola Dizains

EXP Brasil

Zīmola Dizains EXP Brasil zīmola dizains ir veidots no uzņēmuma vienotības un partnerības principiem. Atsevišķu tehnoloģiju un dizaina apvienošana projektos tāpat kā biroja dzīvē. Tipogrāfijas elements atspoguļo šī uzņēmuma savienību un spēku. X burta dizains ir ciets un integrēts, taču ļoti viegls un tehnoloģisks. Šis zīmols atspoguļo studijas dzīvi ar burtiem saturošiem elementiem gan pozitīvajā, gan negatīvajā telpā, kas vieno cilvēkus un dizainu, individuālu un kolektīvu, vienkāršu, tehnoloģisku, vieglu un izturīgu, profesionālu un personisku.

Kafijas Komplekts

Riposo

Kafijas Komplekts Šī pakalpojuma dizainu iedvesmoja divas 20. gadsimta sākuma skolas - vācu Bauhaus un krievu avangards. Stingra taisna ģeometrija un pārdomāta funkcionalitāte pilnībā atbilst to laiku manifestu garam: “kas ir ērti, tas ir skaisti”. Vienlaikus sekojot mūsdienu tendencēm, dizaineris šajā projektā apvieno divus kontrastējošus materiālus. Klasisko baltā piena porcelānu papildina spilgti vāki, kas izgatavoti no korķa. Dizaina funkcionalitāti atbalsta vienkārši, ērti rokturi un veidlapas vispārēja lietojamība.

Māja

Santos

Māja Izmantojot koksni kā galveno konstruktīvo elementu, māja divos līmeņos pārbīdās sekcijā, izveidojot stiklotu jumtu, lai tas integrētos kontekstā un ļautu iekļūt dabiskajam apgaismojumam. Divkāršā augstuma telpa atspoguļo šīs attiecības starp pirmo stāvu, augšējo stāvu un ainavu. Metāla jumts virs virsgaismas lido, pasargājot to no rietumu saules iedarbības un formāli atjaunojot tilpumu, ierāmē dabiskās vides redzējumu. Programma ir skaidri formulēta, izvietojot sabiedriskos lietojumus pirmajā stāvā un privātus lietojumus augšējā stāvā.