Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iekštelpu Veļas Josta

Brooklyn Laundreel

Iekštelpu Veļas Josta Šī ir veļas josta iekšdarbiem. Kompakts korpuss, kas ir mazāks par japāņu brošūru, izskatās kā mērlente, gluda apdare bez skrūves uz virsmas. 4 m garai jostai ir 29 caurumi, katrā caurumā var turēt un turēt mēteļa pakaramo bez drēbju tapas, tas darbojas ātri nožūt. Josta izgatavota no antibakteriāla un pret pelējumu vērsta poliuretāna, droša, tīra un stipra materiāla. Maksimālā slodze ir 15 kg. 2 gab āķa un rotējošā korpusa ļauj izmantot vairākos virzienos. Mazs un vienkāršs, taču tas ir ļoti noderīgs veļas mazgāšanai telpās. Vienkārša darbība un vieda instalēšana derēs jebkura veida telpām.

Projekta nosaukums : Brooklyn Laundreel, Dizaineru vārds : Tomohiro Horibe, Klienta vārds : Material World.

Brooklyn Laundreel Iekštelpu Veļas Josta

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.