Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izpētes Firmas Zīme

Pain and Suffering

Izpētes Firmas Zīme Šis dizains pēta ciešanas dažādos slāņos: filozofiskā, sociālā, medicīniskā un zinātniskā. No mana personīgā viedokļa, ka ciešanas un sāpes rodas daudzās formās, gan filozofiski, gan zinātniski, es par pamatu izvēlējos ciešanu un sāpju humanizēšanu. Es izpētīju analoģijas starp simbiotisko raksturu un simbiotisko cilvēku attiecībās un no šī pētījuma es izveidoju rakstzīmes, kas vizuāli attēlo simbiotiskās attiecības starp ciešanu un cietēju, kā arī starp sāpēm un sāpēm. Šis dizains ir eksperiments, un objekts ir skatītājs.

Digitālā Māksla

Surface

Digitālā Māksla Gabala ēteriskais raksturs rada kaut ko taustāmu. Ideja radusies, izmantojot ūdeni kā elementu, lai izteiktu ideju par virsmu un virsmu. Dizainerei ir aizraušanās ar to, kā mūsu identitātē tiek parādīta loma un kāda loma šajā procesā ir apkārtējiem. Viņam mēs “uzklājamies”, kad kaut ko parādām no sevis.

Mākslīgā Topogrāfija

Artificial Topography

Mākslīgā Topogrāfija Lielas mēbeles kā ala Šis ir godalgotais projekts, kas ieguva Lielo mākslas balvu konteineru starptautiskajā konkursā. Mana ideja ir iztukšot tilpumu konteinera iekšpusē, lai izveidotu amorfu telpu kā ala. Tas ir izgatavots tikai no plastmasas materiāla. Apmēram 1000 mīksta plastmasas loksnes 10 mm biezumā tika sagrieztas kontūrlīnijas formā un tika laminētas kā slānis. Tā ir ne tikai māksla, bet arī lielas mēbeles. Tā kā visas porcijas ir mīkstas kā dīvāns, un cilvēks, kurš ieiet šajā telpā, var atpūsties, atrodot vietu, kas piemērota sava ķermeņa formai.

Kalendārs

Calendar 2014 “Town”

Kalendārs Pilsēta ir papīra izstrādājumu komplekts ar detaļām, kuras var brīvi salikt kalendārā. Salieciet dažādās formās ēkas un izbaudiet savas mazpilsētas izveidošanu. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Kalendārs

Calendar 2014 “Farm”

Kalendārs Saimniecības papīra amatniecības komplektu ir viegli salikt. Nav nepieciešama līme vai šķēres. Salieciet, saliekot kopā detaļas ar vienādu marķējumu. Katram dzīvniekam būs divu mēnešu kalendārs. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.

Kalendārs

Calendar 2014 “Botanical Life”

Kalendārs Botāniskā dzīve ir kalendārs, kas vienā lappusē izceļ skaistu augu dzīvi. Atveriet lapu un iestatiet uz pamatnes, lai baudītu dažādus augu uznirstošos logus. Kvalitātes dizainam ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu Life with Design.