Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Yanolja

Korporatīvā Identitāte Yanolja ir Seulas ceļojumu informācijas platforma Nr. 1, kas korejiešu valodā nozīmē “Hey, Let's play”. Logotips ir veidots ar san-serif fontu, lai izteiktu vienkāršu, praktisku iespaidu. Izmantojot mazos burtus, tas var radīt rotaļīgu un ritmisku attēlu, salīdzinot ar trekniem lieliem burtiem. Atstarpe starp katru burtu tiek izsmalcināti pārskatīta, lai izvairītos no optiskām ilūzijām, un tas palielināja salasāmību pat maza logotipa lieluma dēļ. Mēs rūpīgi izvēlējāmies spilgtas un spilgtas neona krāsas un izmantojām papildu kombinācijas, lai sniegtu ārkārtīgi jautrus un popping attēlus.

Lauksaimniecības Grāmata

Archives

Lauksaimniecības Grāmata Grāmata ir iedalīta lauksaimniecības, cilvēku iztikas, lauksaimniecības un blakus, lauksaimniecības finansēšanas un lauksaimniecības politikas kategorijās. Izmantojot kategorizētu dizainu, grāmata vairāk atbilst cilvēku estētiskajam pieprasījumam. Lai būtu tuvāk lietas materiāliem, tika izveidots pilns pievienotais grāmatas vāks. Lasītāji grāmatu var atvērt tikai pēc saplēšanas. Šī iesaistīšanās ļāva lasītājiem izjust faila atvēršanas procesu. Turklāt daži veci un skaisti lauksaimniecības simboli, piemēram, Sudžou kods, un daži tipogrāfijas attēli un attēls, ko izmanto noteiktos vecumos. Tie tika rekombinēti un uzskaitīti grāmatas vākā.

Firmas Zīme

Co-Creation! Camp

Firmas Zīme Tas ir pasākuma "Co-Creation! Camp" logo dizains un firmas zīme, ko cilvēki runā par vietējo atdzīvināšanu nākotnē. Japāna saskaras ar nepieredzētām sociālām problēmām, piemēram, mazu dzimstību, iedzīvotāju novecošanos vai reģiona iedzīvotāju skaita samazināšanos. Nometne "Co-Creation!" Ir izveidota, lai apmainītos ar viņu informāciju un palīdzētu viens otram ārpus dažādām problēmām, kas saistītas ar tūrisma nozari. Katra cilvēka gribu simbolizē dažādas krāsas, un tas izraisīja daudz ideju un radīja vairāk nekā 100 projektus.

Konfekšu Iepakojums

5 Principles

Konfekšu Iepakojums 5 principi ir smieklīgu un neparastu konfekšu iepakojumu virkne ar grodumu. Tas izriet no pašas mūsdienu popkultūras, galvenokārt no interneta popkultūras un interneta mēmām. Katrā iepakojuma noformējumā ir vienkāršs atpazīstams raksturs, ar kuru cilvēki var attiekties (Muskuļu Cilvēks, Kaķis, Mīlētāji un tā tālāk), un 5 īsu iedvesmojošu vai smieklīgu citātu sērija par viņu (tātad nosaukums - 5 principi). Daudzos citatos ir arī dažas popkultūras atsauces. Ražošanā tas ir vienkāršs, taču vizuāli unikāls iepakojums, un to ir viegli paplašināt kā sēriju

Logotips

N&E Audio

Logotips N&E logotipa pārprojektēšanas laikā N, E apzīmē dibinātāju Nelsona un Edisona vārdu. Tātad viņa integrēja N & E un skaņas viļņu formas rakstzīmes, lai izveidotu jaunu logotipu. Rokdarbs HiFi ir unikāls un profesionāls pakalpojumu sniedzējs Honkongā. Viņa paredzēja prezentēt augstas klases profesionālo zīmolu un radīt ļoti nozīmīgu nozarei. Viņa cer, ka cilvēki var saprast, ko nozīmē logotips, kad viņi to aplūko. Kloriss sacīja, ka logotipa izveides izaicinājums ir tas, kā atvieglot N un E burtu atpazīšanu, neizmantojot pārāk sarežģītu grafiku.

Vietne

Upstox

Vietne Iepriekš Upstox RKSV meitasuzņēmums ir tiešsaistes akciju tirdzniecības platforma. Atšķirīgi produkti, kas izstrādāti tirgotājiem un nespeciālistiem, ir viens no spēcīgākajiem Upstox USP, kā arī tā brīvās tirdzniecības mācību platforma. Visa stratēģija un zīmols tika konceptualizēts projektēšanas posmā Lollypop studijā. Padziļināti konkurenti, lietotāji un tirgus izpēte palīdzēja piedāvāt risinājumus, kas vietnei radīja diskrētu identitāti. Dizaini tika izveidoti interaktīvi un intuitīvi, izmantojot pielāgotas ilustrācijas, animācijas un ikonas, tādējādi palīdzot pārvarēt uz datu balstītas vietnes monotoniju.