Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Jiao Tang

Restorāns Projekts ir karsto punktu restorāns, kas atrodas Čendu, Ķīnā. Dizaina iedvesma nāk no harmoniskas cilvēku un dabas līdzāspastāvēšanas Neptūnā. Restorāns tiek organizēts ar septiņām dizaina tēmām, lai ilustrētu stāstus par Neptūnu. Filmu un televīzijas, mākslas, zinātnes un tehnoloģijas jēdzieni, mēbeļu, lampu, galda piederumu utt. Oriģināls dekoratīvs dizains sniedz apmeklētājiem dramatisku ieskaujošu pieredzi. Materiāla izvietojums un kontrastējošās krāsas rada telpas atmosfēru. Mehānisko instalāciju māksla tiek izmantota, lai uzlabotu telpas mijiedarbību un patērētāja pieredzi.

Atpūtas Telpa

BeantoBar

Atpūtas Telpa Svarīgs šī dizaina elements bija izcelt izmantoto materiālu pievilcību. Galvenais izmantotais materiāls bija rietumu sarkanais ciedrs, kas tiek izmantots arī viņu pirmajā veikalā Japānā. Riki Watanabe kā materiālu demonstrēja mozaīkas zīmējumu, saliekot gabalus pa vienam kā parkets, izmantojot materiālu būtību nevienmērīgās krāsās. Neskatoties uz to, ka tika izmantoti vieni un tie paši materiāli, tos izgriežot, Riki Watanabe varēja veiksmīgi mainīt izteicienus atkarībā no skata leņķa.

Restorāns

Nanjing Fishing Port

Restorāns Projekts ir pārveidots restorāns ar trim stāviem Nanjingā, tā platība ir aptuveni 2000 kv.m. Bez ēdināšanas un sanāksmēm ir pieejama arī tējas kultūra un vīna kultūra. Dekors saista košu jaunu ķīniešu izjūtu no griestiem līdz akmens izkārtojumam uz grīdas. Griestus rotā ķīniešu senie kronšteini un jumti. Tas veido galveno dizaina elementu pie griestiem. Materiāli, piemēram, koka finieris, zeltainais nerūsējošais tērauds un gleznojums, kas apzīmē jauno ķīniešu izjūtu, ir sajaukti, lai izveidotu jaunu ķīniešu izjūtu telpu.

Pusdienas Un Darbs

Eatime Space

Pusdienas Un Darbs Visiem cilvēkiem ir tiesības būt saistītiem ar laiku un atmiņu. Vārds Eatime ķīniešu valodā izklausās pēc laika. Ēšanas laiks piedāvā vietas, lai mudinātu cilvēkus ēst, strādāt un mierīgi atsaukties. Laika jēdziens cieši mijiedarbojas ar darbnīcu, kas laika gaitā mainījās. Balstoties uz darbnīcas stilu, dizains ietver nozares struktūru un vidi kā telpas veidošanas pamatelementus. Ēdināšanas laikā tiek pieminēta tīrākā dizaina forma, smalki sajaucot elementus, kas aizrauj gan ar neapstrādātu, gan gatavu dekoru.

Brilles Veikals

FVB

Brilles Veikals Brilles veikals mēģina radīt unikālu telpu. labi izmantojot paplašinātu sietu ar dažāda lieluma caurumiem, veicot rekombināciju un slāņošanu, un pieliekot tos no arhitektūras sienas līdz iekšējiem griestiem, tiek parādīta ieliekto lēcu īpašība - atšķirīgs klīrensa un neskaidra efekts. Izmantojot ieliektu objektīvu ar dažādu leņķi, griestu dizainā un displeja skapī tiek parādīti savīti un sagāzti attēlu efekti. Izliekta objektīva īpašums, kas maina priekšmetu izmērus pēc vēlēšanās, ir izteikts uz izstādes sienas.

Villa

Shang Hai

Villa Villa tika iedvesmota no filmas Lielais Getsbijs, jo vīrieša īpašnieks darbojas arī finanšu nozarē, un saimniecei patīk senais 30. gadsimta Šanhajas Art Deco stils. Pēc tam, kad dizaineri izpētīja ēkas fasādi, viņi saprata, ka tai ir arī Art Deco stils. Viņi ir izveidojuši unikālu telpu, kas piemērota īpašnieka iemīļotajam 1930. gadu Art Deco stilam un atbilst mūsdienu dzīvesveidam. Lai saglabātu telpas konsekvenci, viņi izvēlējās dažas franču mēbeles, lampas un aksesuārus, kas projektēti pagājušā gadsimta 30. gados.