Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Māja

Spirit concentration

Interjera Māja Kāda ir mājas platība? Dizainers uzskata, ka dizains nāk no īpašnieka prasībām, sasniedzot dvēseli telpā. Tāpēc dizaineris jauko pāri izvēlējās savu telpas mērķi. Abi īpašnieki mīl materiālus un dizaina risinājumu, salīdzinot ar japāņu kultūru. Lai atspoguļotu atmiņas savā starpā, viņi izlēma izmantot dažādas koka faktūras, lai izveidotu dvēseles māju. Rezultātā viņi izvirzīja 3 ideālās mājas vienprātīgus mērķus, kas bija (1) mierīga atmosfēra, (2) elastīgas un burvīgas sabiedriskās telpas un (3) ērtas un neredzamas privātās telpas.

Māja Atmiņām

Memory Transmitting

Māja Atmiņām Šī māja pauž mājas attēlus ar koka sijām un baltu ķieģeļu sagrieztu kaudzi. Gaisma iet no balto ķieģeļu telpām ap māju, radot klientam īpašu atmosfēru. Projektētājs izmanto vairākas metodes, lai atrisinātu šīs ēkas ierobežojumus attiecībā uz kondicionieriem un glabāšanas telpām. Sajauciet materiālus arī ar klienta atmiņu un caur konstrukciju iepazīstiniet ar siltu un elegantu estētiku, savienojot šīs mājas unikālo stilu.

Interjera Māja

Seamless Blank

Interjera Māja Šī ir māja, kurā tiek prezentēts unikālais saimnieces dzīvesveids, kas ir grafiskā dizainera un uzņēmēja mājas. Dizainers piedāvā dabīgus materiālus, lai ilustrētu saimnieces vēlmes un saglabātu tukšas vietas, lai piepildītu ģimenes locekļa lietas. Virtuve ir mājas centrs, tā ir speciāli izstrādāta ieskatam saimniecei un pārliecinieties, ka vecāki to var redzēt jebkur. Māja aprīkota ar baltu granīta bezšuvju grīdas segumu, itāļu krāsojumu ar minerālu, caurspīdīgu stiklu un baltu pulvera pārklājumu, lai atklātu materiālu elegantās detaļas.

Interjera Māja

Warm loft

Interjera Māja Rūpnieciskā stila māja ar siltiem materiāliem. Šī māja klientiem sagatavo vairākas funkcijas, lai veicinātu dzīves kvalitāti. Dizaineris mēģināja savienot caurules katrā telpā un apvienoja koka, tērauda un ENT caurules, lai ilustrētu klientu dzīves stāstu. Atšķirībā no parastā industriālā stila, šī māja ievada tikai dažas krāsas un sagatavo daudz noliktavu vietu.

Taburete

Ydin

Taburete Ydin izkārnījumus var uzstādīt pats, neizmantojot īpašus instrumentus, pateicoties vienkāršai bloķēšanas sistēmai. Četras identiskas pēdas nav novietotas noteiktā secībā, un betona sēdeklis, kas darbojas kā atslēgas akmens, visu uztur vietā. Pēdas tiek izgatavotas no koksnes atgriezumiem, kas nāk no kāpņu ražotāja, viegli apstrādājami, izmantojot tradicionālās kokapstrādes metodes, un beidzot tiek ieeļļoti. Sēdeklis ir vienkārši veidots ar izturīgu, ar šķiedru stiegrotu UHP betonu. Vēl viens ilgtspējības arguments ir tikai 5 atdalāmas detaļas, kas ir iesaiņotas un gatavas nosūtīšanai gala patērētājiem.

Atdzesēta Siera Ratiņi

Coq

Atdzesēta Siera Ratiņi Patriks Sarrans 2012. gadā izveidoja Coq siera ratiņus. Šī velmējamā izstrādājuma dīvainība satrauc pusdienotāju zinātkāri, taču nekļūdās, tas galvenokārt ir darba rīks. To panāk, izmantojot stilizētu lakotu dižskābarža struktūru, kuras augšpusē ir cilindriska, sarkana, lakota aploce, kuru var pakārt sānos, lai atklātu nogatavinātu sieru sortimentu. Izmantojot rokturi, lai pārvietotu groziņu, atverot kasti, izspiežot dēli, lai atstātu vietu plāksnei, pagriežot šo disku, lai sagrieztu siera porcijas, viesmīlis var procesu padarīt par nelielu mākslas darbu.