Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kuģu Vadības Sistēma

GE’s New Bridge Suite

Kuģu Vadības Sistēma GE modulārā kuģu vadības sistēma ir izstrādāta, lai derētu gan lieliem, gan viegliem kuģiem, nodrošinot intuitīvu vadību un skaidru vizuālu atgriezenisko saiti. Jaunā pozicionēšanas tehnoloģija, motora vadības sistēmas un uzraudzības ierīces ļauj precīzi manevrēt slēgtās telpās, vienlaikus samazinot stresu operatoram, jo sarežģītās manuālās vadības ierīces tiek aizstātas ar jauno skārienekrāna tehnoloģiju. Regulējams ekrāns samazina atstarošanos un optimizē ergonomiku. Visām konsolēm ir integrēti satveršanas rokturi izmantošanai neapstrādātā jūrā.

Vīna Darītava

Crombe 3.0

Vīna Darītava Crombé vīna darītavas veikala koncepcijas mērķis bija panākt, lai klienti izjustu pilnīgi jaunu iepirkšanās veidu. Pamatideja bija sākt no noliktavas izskata un izjūtas, kurai vēlāk pievienojām gaismu un smalkumu. Kaut arī vīni tiek pasniegti oriģinālajā iepakojumā, metāla rāmju tīras līnijas joprojām nodrošina pārzināšanu un perspektīvu. Katra pudele karājas rāmī tādā pašā slīpumā, kādā someljē viņiem kalpotu. 12 m plauktā atrodas šampanieši un skapīši. Katrā skapītī klienti var droši uzglabāt līdz 30 pudelēm.

Kalendārs

calendar 2013 “Safari”

Kalendārs Safari ir papīra dzīvnieku kalendārs. Vienkārši izspiediet detaļas, salieciet un nostipriniet, lai pabeigtu. Padariet 2011. gadu par savvaļas dzīvnieku tikšanās gadu! Dzīve ar dizainu: kvalitatīviem dizainparaugiem ir spēks pārveidot telpu un pārveidot tā lietotāju prātus. Tie piedāvā ērti redzēt, turēt un lietot. Viņus piesātina vieglums un pārsteiguma elements, kas bagātina telpu. Mūsu oriģinālie produkti ir izstrādāti, izmantojot jēdzienu “Dzīve ar dizainu”.

Tirdzniecības Centrs

Fluxion

Tirdzniecības Centrs Šīs programmas iedvesma nāk no ant kalniem, kuriem ir unikāla struktūra. Lai arī skudru pakalnu iekšējā struktūra ir ļoti sarežģīta, tā var izveidot milzīgu un sakārtotu karaļvalsti. Tas parāda ļoti racionālu arhitektūras struktūru. Tikmēr graciozo skudru pakalnu iekšpusē tiek celta iespaidīga pils, kas šķiet īpaši izsmalcināta. Tāpēc dizaineris skudru gudrību izmanto, lai izveidotu gan māksliniecisku, gan labi izveidotu telpu, kā arī skudru pakalnus.

Ieejas Galds

organica

Ieejas Galds ORGANIKA ir Fabrizio filozofisks jebkuras organiskās sistēmas attēlojums, kurā visas daļas ir savstarpēji savienotas, lai iegūtu eksistenci. Dizains balstījās uz cilvēka ķermeņa sarežģītību un cilvēka sākotnējo ieceri. Skatītājs tiek novirzīts cildenā ceļojumā. Durvis šim braucienam ir divas masīvas koka formas, kuras uztver kā plaušas, pēc tam alumīnija vārpsta ar savienotājiem, kas atgādina mugurkaulu. Skatītājs var atrast savīti stieņus, kas izskatās kā artērijas, formu, kuru var interpretēt kā orgānu, un fināls ir skaists stikla veidnis, stiprs, bet trausls, tāpat kā cilvēka āda.

Izstāžu Kabīne

Onn Exhibition

Izstāžu Kabīne Onn ir augstas kvalitātes izstrādājumu izstrādājumu sajaukšanas tradīcijas ar mūsdienīgu dizainu, izmantojot kultūras vērtību meistarus. Onnas materiāli, krāsas un izstrādājumi ir dabas iedvesmoti, kas izgaismo tradicionālos varoņus ar mirdzuma garšu. Izstādes kabīne tika veidota, lai atkārtotu dabas ainu, izmantojot materiālus, kas tiek komplimentēti kopā ar izstrādājumiem, lai pats kļūtu par saskaņotu mākslas darbu.