Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atzveltnes Krēsls

Baralho

Atzveltnes Krēsls Baralho atzveltnes krēslam ir pārsteidzošs mūsdienu dizains, kas veidots ar tīru formu un taisnu līniju palīdzību. Šis atzveltnes krēsls, kas izgatavots no krokām un metinātiem materiāliem uz matētās alumīnija plāksnes, izceļas ar drosmīgu piegulšanu, kas izaicina materiāla izturību. Tas vienā elementā spēj apvienot skaistumu, vieglumu un līniju un leņķu precizitāti.

Flagmaņu Veikals

Lenovo

Flagmaņu Veikals Lenovo flagmaņu veikala mērķis ir uzlabot zīmola tēlu, nodrošinot auditoriju ar platformu, kas ļauj mijiedarboties un dalīties, izmantojot veikalā izveidoto dzīvesveidu, servisu un pieredzi. Dizaina koncepcija ir izstrādāta, pamatojoties uz misiju panākt pāreju no skaitļošanas ierīču ražotāja uz vadošo zīmolu patērētāju elektronikas piegādātāju vidū.

Vīna Etiķete

5 Elemente

Vīna Etiķete “5 Elemente” dizains ir projekta rezultāts, kurā klients uzticējās dizaina aģentūrai ar pilnu vārda brīvību. Šī dizaina akcents ir romiešu burts “V”, kas attēlo produkta galveno ideju - piecus vīna veidus, kas savstarpēji savienoti unikālā maisījumā. Īpašais etiķetē izmantotais papīrs, kā arī visu grafisko elementu stratēģiska izvietošana provocē potenciālo patērētāju paņemt pudeli un savērpt to rokās, pieskarties tai, kas noteikti rada dziļāku iespaidu un padara dizainu neaizmirstamu.

Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums

Coca-Cola Tet 2014

Bezalkoholisko Dzērienu Iepakojums Izveidot Coca-Cola kārbu sēriju, kas izplatītu miljoniem Tt vēlmju visā valstī. Lai ierīci izveidotu šīs vēlmes, mēs izmantojām Coca-cola simbolu Tết (Bezdelīgas putns). Katrā bundžā tika izgatavotas simtiem ar rokām zīmētas bezdelīgas un rūpīgi sakārtotas ap pielāgoto skriptu, kas kopā veido nozīmīgu vjetnamiešu vēlmju virkni. "An" nozīmē mieru. "Tài" nozīmē panākumus, "Lộc" nozīmē labklājību. Šie vārdi tiek plaši apmainīti visu svētku laikā, un tos tradicionāli rotā Tết rotājumi.

Atvērtā Galda Trauku Sistēma

Osoro

Atvērtā Galda Trauku Sistēma OSORO novatoriskais raksturs ir apvienot augstas kvalitātes stiklveida porcelāna kvalitāti un tai raksturīgo ziloņkaula krāsas spīdīgo ādu ar funkciju, kas piemērota pārtikas konservēšanai ledusskapī vai saldētavā un ēdiena gatavošanai ar tvaika krāsni vai mikroviļņu krāsni. Vienkāršo, modulāro formu ar dažādiem elementiem var sakraut, lai ietaupītu vietu, elastīgi apvienojot un noslēdzot ar daudzkrāsainu silikona O blīvētāju vai O-savienotāju, lai ēdiens tajā būtu labi noslēgts. OSORO var universāli izmantot, novēršot nepieciešamību pēc mūsu ikdienas dzīves.

Ierobežota Ekskluzīvo Vīnu Sērija

Echinoctius

Ierobežota Ekskluzīvo Vīnu Sērija Šis projekts ir unikāls daudzos veidos. Dizainam bija jāatspoguļo attiecīgā produkta unikālais raksturs - ekskluzīvs autora vīns. Turklāt bija prasība paziņot produkta nosaukuma dziļo nozīmi - virsvērtība, saulgrieži, nakts un dienas kontrasts, melnbalts, atklāts un neskaidrs. Dizaina mērķis bija atspoguļot naktī slēpto noslēpumu: nakts debesu skaistums, kas mūs tik ļoti pārsteidz, un mistiskā mīkla, kas paslēpta zvaigznājos un Zodiakā.