Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Parametru Dizains

Titanium Choker

Parametru Dizains Dizainā IOU izmanto 3D simulācijas programmatūru, lai izveidotu parametru modeļus, līdzīgus stilam, ar kādu Zaha Hadid uzvarēja arhitektūras pasaulē. Būtībā IOU piedāvā ekskluzīvas preces no titāna ar 18 ct zelta logotipiem. Titāns ir karstākais rotaslietās, taču ar to ir grūti strādāt. Tās unikālās īpašības padara gabalus ne tikai ļoti vieglus, bet arī dod iespēju tos padarīt gandrīz jebkurā spektra krāsā.

Sekot Uzmanībai Ad-On

ND Lens Gear

Sekot Uzmanībai Ad-On ND LensGear precīzi pielāgo sevi centrēšanai dažādu diametru objektīviem. ND LensGear sērija pārklāj visus objektīvus tāpat kā nevienu citu pieejamo LensGear. Bez griešanas un bez locīšanas: vairs nav skrūvgriežu, nolietotu jostu vai kaitinošu atlikušo siksnu, kas izliekas. Viss der kā šarms. Un vēl viens plus, bez rīkiem! Pateicoties gudrajam dizainam, tas maigi un stingri centrējas ap objektīvu.

Adapteru Sistēma Profesionālai Filmēšanai

NiceDice

Adapteru Sistēma Profesionālai Filmēšanai NiceDice-System ir pirmais daudzfunkcionālais adapteris kameru industrijā. Tas padara to diezgan patīkami piestiprināt aprīkojumu ar dažādiem dažādu zīmolu montāžas standartiem - piemēram, gaismas, monitorus, mikrofonus un raidītājus - kamerām tieši tādā veidā, kādā tām jābūt atbilstoši situācijai. Pat jaunus izstrādājošos montāžas standartus vai nesen iegādāto aprīkojumu var viegli integrēt ND-sistēmā, vienkārši iegūstot jaunu adapteri.

Restorāna Bārs Uz Jumta

The Atticum

Restorāna Bārs Uz Jumta Restorāna šarmam industriālā vidē ir jāatspoguļojas arhitektūrā un iekārtojumā. Melnais un pelēkais kaļķu apmetums, kas tika īpaši izstrādāts šim projektam, ir viens no pierādījumiem tam. Tā unikālā, raupjā struktūra iet cauri visām telpām. Detalizētajā izpildījumā apzināti tika izmantoti tādi materiāli kā neapstrādāts tērauds, kura metināšanas šuves un slīpēšanas pēdas palika redzamas. Šo iespaidu atbalsta muntin logu izvēle. Šiem aukstajiem elementiem kontrastē silts ozola koks, ar rokām ēvelēts skujiņas parkets un pilnībā apstādīta siena.

Gaismeklis

vanory Estelle

Gaismeklis Estelle apvieno klasisko dizainu cilindriska, ar rokām darināta stikla korpusa formā ar novatorisku apgaismojuma tehnoloģiju, kas rada trīsdimensiju apgaismojuma efektus uz tekstila abažūra. Apzināti izstrādāta, lai apgaismojuma noskaņas pārvērstu emocionālā pieredzē, Estelle piedāvā bezgalīgu dažādu statisku un dinamisku noskaņu klāstu, kas rada visdažādākās krāsas un pārejas, ko kontrolē, izmantojot gaismekļa skārienpaneli vai viedtālruņa lietotni.

Pārvietojamais Paviljons

Three cubes in the forest

Pārvietojamais Paviljons Trīs kubi ir ierīce ar dažādām īpašībām un funkcijām (rotaļu laukumu aprīkojums bērniem, sabiedriskās mēbeles, mākslas priekšmeti, meditācijas telpas, lapenes, nelielas atpūtas telpas, uzgaidāmās telpas, krēsli ar jumtiem), kas var sniegt cilvēkiem svaigu telpisku pieredzi. Trīs kubus izmēra un formas dēļ var viegli pārvadāt ar kravas automašīnu. Pēc izmēra, uzstādīšanas (slīpuma), sēdekļu virsmām, logiem utt., katrs kubs ir veidots raksturīgi. Trīs kubi ir saistīti ar japāņu tradicionālajām minimālajām telpām, piemēram, tējas ceremoniju telpām, ar mainīgumu un mobilitāti.