Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tws Earbuds

PaMu Nano

Tws Earbuds PaMu Nano izstrādā "neredzamas auss" austiņas, kas ir pielāgotas jauniem lietotājiem un ir piemērotas vairākiem scenārijiem. Dizains ir balstīts uz vairāk nekā 5000 lietotāju ausu datu optimizāciju, un visbeidzot nodrošina, ka lielākajai daļai ausu būs ērti tās valkāt, pat guļot uz sāniem. Uzlādes korpusa virsma izmanto īpašu elastīgu audumu, lai paslēptu indikatora gaismu, izmantojot integrēto iepakojuma tehnoloģiju. Magnētiskā sūkšana atvieglo darbību. BT5.0 vienkāršo darbību, vienlaikus saglabājot ātru un stabilu savienojumu, un aptX kodeks nodrošina augstāku skaņas kvalitāti. IPX6 Ūdensizturība.

Tws Earbuds

PaMu Quiet ANC

Tws Earbuds PaMu Quiet ANC ir aktīvo troksni slāpējošu īstu bezvadu austiņu komplekts, kas var efektīvi atrisināt esošās trokšņa problēmas. Darbojas ar dubulto Qualcomm vadošo Bluetooth un digitālo neatkarīgo aktīvās trokšņu slāpēšanas mikroshēmojumu, PaMu Quiet ANC kopējais vājināšanās var sasniegt 40 dB, kas varētu efektīvi samazināt trokšņu radīto kaitējumu. Lietotāji var pārslēgties starp caurlaides funkciju un aktīvo trokšņu slāpēšanu atbilstoši dažādiem scenārijiem gan ikdienas dzīvē, gan biznesa gadījumos.

Apgaismes Vienība

Khepri

Apgaismes Vienība Khepri ir stāvlampa un arī kulons, kas veidots, balstoties uz seno ēģiptiešu Khepri, rīta saules uzlēkšanas un atdzimšanas skarabeju. Vienkārši pieskarieties Khepri, un gaisma iedegsies. No tumsas uz gaismu, kā vienmēr ticēja senie ēģiptieši. Izstrādāts Ēģiptes skarabeja formas evolūcijas rezultātā, Khepri ir aprīkots ar aptumšojamu LED, ko regulē pieskāriena sensora slēdzis, kas nodrošina trīs iestatījumus, ar pieskārienu regulējamu spilgtumu.

Identitāte, Zīmols

Merlon Pub

Identitāte, Zīmols Merlon Pub projekts atspoguļo jaunu ēdināšanas objektu Tvrda Osijekā, vecajā baroka pilsētas centrā, kas celta 18. gadsimtā kā daļa no lielas stratēģiski nocietinātu pilsētu sistēmas, pilnu zīmola un identitātes dizainu. Aizsardzības arhitektūrā vārds Merlon nozīmē cietus, stāvus žogus, kas paredzēti, lai aizsargātu novērotājus un militārpersonas forta augšpusē.

Iepakojums

Oink

Iepakojums Lai nodrošinātu klienta atpazīstamību tirgū, tika izvēlēts rotaļīgs izskats un sajūta. Šī pieeja simbolizē visas zīmola īpašības, oriģinālu, garšīgu, tradicionālu un vietējo. Jauno produktu iepakojuma izmantošanas galvenais mērķis bija iepazīstināt pircējus ar stāstu par melno cūku audzēšanu un tradicionālo augstākās kvalitātes gaļas delikatesi ražošanu. Linogriezuma tehnikā tika izveidots ilustrāciju komplekts, kas parāda meistarību. Pašas ilustrācijas parāda autentiskumu un mudina klientu aizdomāties par Oink produktiem, to garšu un tekstūru.

Mājdzīvnieku Pārvadātājs

Pawspal

Mājdzīvnieku Pārvadātājs Pawspal Pet pārvadātājs ietaupīs enerģiju un palīdzēs mājdzīvnieka īpašniekam ātri piegādāt. Dizaina koncepcijai Pawspal mājdzīvnieku turētājs, kas iedvesmots no Space Shuttle, ar kuru viņi var aizvest savus jaukos mājdzīvniekus uz jebkuru vietu, kur vien vēlas. Un, ja viņiem ir vēl viens mājdzīvnieks, viņi var novietot vēl vienu augšpusē un pievienot riteņus apakšā, lai vilktu nesējus. Turklāt Pawspal ir konstruējis ar iekšējo ventilācijas ventilatoru, lai tas būtu ērti mājdzīvniekiem un būtu ērti uzlādējams ar USB C.