Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tirdzniecības Centrs

Ad Jinli

Tirdzniecības Centrs Šis projekts ir atjaunojis vecās ēkas pilsētas zemes gabalā un piešķir ēkām jauno funkcionālo misiju, lai tās atbilstu jaunajām funkcionālajām prasībām. Dizaineri cenšas panākt, lai cilvēki četrlīmeņu pilsētā pieņemtu moderno stilu, sākot no ēkas fasādes pārveidošanas līdz iekšējās apdares dizainam, lai nodrošinātu projekta īstenošanas integritāti.

Portatīvais Skaļrunis

Seda

Portatīvais Skaļrunis Seda ir intelekta tehnoloģiju bāzes funkcionālā ierīce. Pildspalvas turētājs centrā ir vietas organizētājs. Arī digitālās funkcijas, piemēram, USB ports un Bluetooth savienojums, padara to par pārnēsājamu atskaņotāju un skaļruni ar mājas zonu, izmantojot pielāgošanu. Gaismas josla, kas iestiprināta ārējā korpusā, darbojas kā galda lampa. Arī pievilcīgais greznais izskats padara to tik pievilcīgu mājas izstrādājumus, kurus var izmantot interjera dizainā. Arī telpas labāka izmantošana ir viena no Sedas būtiskām iezīmēm.

Birojs

Phuket VIP Mercury

Birojs Balstoties uz atklātības un zīmola padziļinātas izpētes tēmu, izpētīja dizainu un izveidoja vizuālu paplašināmības un zīmola stāsta vizuālu integrāciju ar planētu kā galveno radošo elementu. Ar jauno vizuālo domāšanu plāns atrisināja šādas trīs problēmas: Kosmosa atklātības un funkciju līdzsvars; Kosmosa funkcionālo zonu dalīšana un apvienošana; Telpiskā pamata stila regularitāte un maiņa.

Vietne

Travel

Vietne Dizains tika izmantots minimālisma stilā, lai nepārslogotu lietotāja pieredzi ar nevajadzīgu informāciju. Ceļojumu nozarē ir ļoti grūti izmantot minimālisma stilu, jo paralēli vienkāršam un skaidram dizainam lietotājam ir jāsaņem pilnīga informācija par savu ceļojumu, un to nav viegli apvienot.

Kafijas Tase Un Apakštase

WithDelight

Kafijas Tase Un Apakštase Bites lieluma saldo kārumu pasniegšana no kafijas puses ir daļa no daudzām dažādām kultūrām, jo ir ierasts pasniegt tasi kafijas ar turku baudījumu Turcijā, biscotti Itālijā, churros Spānijā un datumus Arābijā. Tomēr parastajās apakštasītēs šie kārumi slīd uz karstās kafijas tases un pielīp vai kļūst mitri no kafijas izliešanas. Lai to novērstu, šai kafijas tasītei ir apakštase ar speciālajām spraugām, kas uztur kafijas pagatavošanu savā vietā. Tā kā kafija ir viens no galvenajiem karstajiem dzērieniem, kafijas dzeršanas kvalitātes uzlabošanai ir liela nozīme ikdienas dzīvē.

Firmas

Leman Jewelry

Firmas Leman Jewelry jaunās identitātes vizuālais risinājums bija pilnīgi jauna sistēma, lai pakļautu greznību, izsmalcinātu, tomēr izsmalcinātu un minimālu sajūtu. Jaunais logotips, kuru iedvesmojis Leman darba process, viņu haute couture dizaina pakalpojums, izstrādājot visas dimanta formas, kas apņem zvaigznes vai dzirksti simbolu, izveido izsmalcinātu simbolu un atkārto arī dimanta spīdošo efektu. Pēc tam visi nodrošinājuma materiāli tika izgatavoti ar augstas kvalitātes detaļām, lai izceltu un bagātinātu visu jauno zīmola vizuālo elementu greznību.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.