Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Laipņu Enerģētiska Aktivizēšana

Solar Skywalks

Laipņu Enerģētiska Aktivizēšana Pasaules metropolēs - tāpat kā Pekinā - ir daudz laipu, kas šķērso intensīvas satiksmes artērijas. Tie bieži ir nepievilcīgi, mazinot kopējo pilsētas iespaidu. Dizaineru ideja apšūt laipas ar estētiskiem, enerģiju radošiem PV moduļiem un pārveidot tos par pievilcīgiem pilsētas punktiem ir ne tikai ilgtspējīga, bet arī rada skulpturālu daudzveidību, kas kļūst par aculiecinieku pilsētas ainavā. E-automašīnu vai E-velosipēdu uzlādes stacijas zem laipām saules enerģiju izmanto tieši uz vietas.

Grāmata

ZhuZi Art

Grāmata Nandzingas Zhuzi mākslas muzejs izdod grāmatu kolekciju sērijai par savāktajiem tradicionālās ķīniešu kaligrāfijas un glezniecības darbiem. Ar savu ilgo vēsturi un eleganto tehniku tradicionālās ķīniešu gleznas un kaligrāfija ir ļoti iecienītas ar savu māksliniecisko un praktisko pievilcību. Projektējot kolekciju, tika izmantotas abstraktas formas, krāsas un līnijas, lai radītu pastāvīgu juteklīgumu un uzsvērtu tukšo vietu skicē. Bez piepūles sakrīt ar māksliniekiem tradicionālās glezniecības un kaligrāfijas stilos.

Izvelkamais Izkārnījumos

Tatamu

Izvelkamais Izkārnījumos Līdz 2050. gadam divas trešdaļas zemes iedzīvotāju dzīvos pilsētās. Tatamu galvenais mērķis ir nodrošināt elastīgas mēbeles cilvēkiem ar ierobežotu vietu, ieskaitot tos, kuri bieži pārvietojas. Mērķis ir radīt intuitīvas mēbeles, kas apvieno izturību un īpaši plānu formu. Izkārnījuma izvietošanai ir nepieciešama tikai viena pagriešanās kustība. Lai arī visas eņģes izgatavotas no izturīga auduma, saglabājot to vieglo svaru, koka malas nodrošina stabilitāti. Pēc tam, kad tam tiek izdarīts spiediens, izkārnījumi tikai nostiprinās, jo to gabali nofiksējas, pateicoties unikālajam mehānismam un ģeometrijai.

Fotogrāfija

The Japanese Forest

Fotogrāfija Japānas mežs tiek ņemts no japāņu reliģiskā viedokļa. Viena no japāņu senajām reliģijām ir animisms. Animisms ir uzskats, ka nodomiem ir arī radījumiem, kas nav cilvēkveidīgi radījumi, klusās dabas (minerāli, artefakti utt.) Un neredzamām lietām. Fotografēšana ir līdzīga šai. Masaru Eguchi fotografē kaut ko tādu, kas rada sajūtu tēmā. Koki, zāle un minerāli izjūt dzīves gribu. Un pat tādi artefakti kā dambji, kas ilgu laiku palikuši dabā, izjūt gribu. Tikko jūs redzēsit neskarto dabu, nākotne redzēs pašreizējās ainavas.

Kosmētikas Kolekcija

Woman Flower

Kosmētikas Kolekcija Šī kolekcija ir iedvesmota no pārspīlētiem viduslaiku Eiropas dāmu apģērba stiliem un putna lidojuma formām. Dizainers ieguva abu formu formas un izmantoja tos kā radošus prototipus un apvienoja ar izstrādājuma dizainu, veidojot unikālu formu un modes izjūtu, parādot bagātīgu un dinamisku formu.

Grāmatas Dizains

Josef Koudelka Gypsies

Grāmatas Dizains Pasaulē atzītais fotogrāfs Žozefs Kudelka ir sarīkojis savas fotoizstādes daudzās pasaules valstīs. Pēc ilgas gaidīšanas Korejā beidzot tika organizēta čigānu tematikas izstāde Kudelka, un tika izgatavota viņa foto grāmata. Tā kā šī bija pirmā izstāde Korejā, autors pieprasīja, lai viņš vēlas izveidot grāmatu, lai viņš varētu sajust Koreju. Hangeul un Hanok ir korejiešu burti un arhitektūra, kas pārstāv Koreju. Teksts attiecas uz prātu, un arhitektūra nozīmē formu. Šo divu elementu iedvesmots, viņš vēlējās izveidot veidu, kā izteikt Korejas īpašības.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.