Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kaklarotu Un Auskaru Komplekts

Ocean Waves

Kaklarotu Un Auskaru Komplekts Okeāna viļņu kaklarota ir skaists mūsdienu rotaslietu elements. Dizaina galvenā iedvesma ir okeāns. Kaklarotā ir ietverti galvenie elementi - tā plašums, vitalitāte un tīrība. Dizaineris ir izmantojis labu zilās un baltās krāsas līdzsvaru, lai parādītu okeāna izšļakstīto redzējumu. Tas ir roku darbs no 18K baltā zelta un radzēm ar dimantiem un zilo safīru. Kaklarota ir diezgan liela, tomēr smalka. Tas ir izstrādāts, lai atbilstu visiem tērpu veidiem, taču ir vairāk piemērots, lai pārī savienotu ar kakla izgriezumu, lai tas nepārklājas.

Izstāde

City Details

Izstāde Pilsētas detaļu dizaina risinājumu vitrīna tika demonstrēta no 2019. gada 3. oktobra līdz 5. oktobrim Maskavā. 15 000 kvadrātmetru platībā tika prezentētas uzlabotas ainavu elementu, sporta un rotaļu laukumu, apgaismojuma risinājumu un funkcionālās pilsētas mākslas objektu koncepcijas. Izstādes telpas organizēšanai tika izmantots inovatīvs risinājums, kur izstāžu stendu vienmērīgu rindu vietā tika uzbūvēts pilsētas darba miniatūrais modelis ar visām īpašajām sastāvdaļām, piemēram: pilsētas laukums, ielas, publiskais dārzs.

Ātrijs

Sberbank Headquarters

Ātrijs Šveices arhitektūras birojs Evolution Design sadarbībā ar krievu arhitektūras studijas T + T arhitektiem ir izveidojis plašu daudzfunkcionālu ātriju jaunajā korporatīvajā birojā Sberbank Maskavā. Dienasgaismā applūdušajā ātrijā atrodas dažādas kopstrādes telpas un kafijas bārs, un iekšējā pagalma centrālais punkts ir piekārtā rombveida formas sanāksmju telpa. Spoguļa atstarojumi, stiklotā iekšējā fasāde un augu izmantošana piešķir plašuma un nepārtrauktības sajūtu.

Biroja Dizains

Puls

Biroja Dizains Vācu inženierijas uzņēmums Puls pārcēlās uz jaunām telpām un izmantoja šo iespēju, lai vizualizētu un stimulētu jaunu sadarbības kultūru uzņēmumā. Jaunais biroja dizains veicina kultūras izmaiņas, komandām ziņojot par ievērojamu iekšējās komunikācijas pieaugumu, īpaši starp pētniecības un attīstības un citiem departamentiem. Uzņēmums ir novērojis arī spontānu neformālu sanāksmju skaita palielināšanos, kas, kā zināms, ir viens no galvenajiem panākumu rādītājiem pētniecības un attīstības inovācijās.

Dzīvojamā Ēka

Flexhouse

Dzīvojamā Ēka Flexhouse ir vienģimeņu māja pie Cīrihes ezera Šveicē. Uzcelts uz izaicinoša trīsstūra zemes gabala, saspiests starp dzelzceļa līniju un vietējo pievedceļu, Flexhouse ir daudzu arhitektūras izaicinājumu pārvarēšanas rezultāts: ierobežojošie robežu attālumi un apbūves apjoms, zemes gabala trīsstūrveida forma, ierobežojumi attiecībā uz vietējām valodām. Rezultātā izveidotā ēka ar plašajām stikla sienām un lentēm līdzīgo balto fasādi ir tik viegla un mobila, ka tā atgādina futūristisku kuģi, kurš ir izbraucis no ezera un atradis dabisku piestātnes vietu.

Kopstrādes Centrs 6280.ch

Novex Coworking

Kopstrādes Centrs 6280.ch 6280.ch kopienas centrs, kas atrodas kalnos un ezeros gleznainā Centrālajā Šveicē, ir atbilde uz pieaugošo vajadzību pēc elastīgām un pieejamām darba vietām Šveices lauku apvidos. Vietējiem ārštata darbiniekiem un maziem uzņēmumiem tas piedāvā mūsdienīgu darba vietu ar interjeru, kas smeļas iedvesmu no vietņu bucolic iestatījumiem un godina tās industriālo pagātni, vienlaikus stingri aptverot 21. gadsimta darba dzīves būtību.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.