Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Koka E-Velosipēds

wooden ebike

Koka E-Velosipēds Berlīnes uzņēmums Aceteam izveidoja pirmo koka e-velosipēdu, uzdevums bija to uzbūvēt videi draudzīgā veidā. Kompetentā sadarbības partnera meklēšana bija veiksmīga ar Ebersvaldes ilgtspējīgas attīstības universitātes Koksnes zinātnes un tehnoloģijas fakultāti. Matiasa Broda ideja kļuva par realitāti, apvienojot CNC tehnoloģiju un zināšanas par koka materiālu, dzimis koka E-Bike.

Projekta nosaukums : wooden ebike, Dizaineru vārds : Matthias Broda, Klienta vārds : aceteam Berlin.

wooden ebike Koka E-Velosipēds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.