Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atpūtas Krēsla Koncepcija

Dhyan

Atpūtas Krēsla Koncepcija Dyhan lounge koncepcija apvieno mūsdienīgu dizainu ar tradicionālajām austrumu idejām un iekšējā miera principiem, savienojot ar dabu. Izmantojot Lingam kā iedvesmas formu un Bodhi-koku un japāņu dārzus kā pamatu koncepcijas moduļiem, Dhyan (sanskritā: meditēt) pārveido austrumu filozofijas dažādās konfigurācijās, ļaujot lietotājam izvēlēties savu ceļu uz zen / relaksāciju. Ūdens dīķa režīms ieskauj lietotāju ar ūdenskritumu un dīķi, bet dārza režīms ieskauj lietotāju ar apstādījumiem. Standarta režīmā ir glabāšanas vietas zem platformas, kas darbojas kā plaukts.

Dzīvokļu Vienības

The Square

Dzīvokļu Vienības Dizaina ideja bija izpētīt arhitektoniskās attiecības starp dažādām formām, kuras tiek veidotas kopā, lai izveidotu līdzīgas kustīgas vienības. Projekts sastāv no 6 vienībām, katra no tām ir 2 pārvadāšanas konteineri, kas savstarpēji piestiprināti, veidojot L formas masu. Šīs L formas vienības ir nostiprinātas pārklājošās pozīcijās, veidojot tukšumus un cietus, lai radītu kustības sajūtu un nodrošinātu pietiekamu dienasgaismu un labu ventilāciju. vide. Galvenais dizaina mērķis bija izveidot nelielu māju tiem, kas nakti pavada ielās bez mājām vai pajumtes.

Podcast

News app

Podcast Jaunumi ir intervijas programma audio informācijai. To iedvesmojis iOS ābolu plakanais dizains ar ilustrācijām, lai ilustrētu informācijas blokus. Vizuāli fonam ir elektriski zila krāsa kā misija, lai bloki izceltos. Ir ļoti maz grafisko elementu - mērķis, lai padarītu lietojumprogrammu ērtu lietošanu, nenoviršot uzmanību no lietotāja un nepazaudējot to.

3D Sejas Atpazīšanas Piekļuves Kontrole

Ezalor

3D Sejas Atpazīšanas Piekļuves Kontrole Iepazīstieties ar vairāku sensoru un kameru piekļuves kontroles sistēmu Ezalor. Algoritmi un vietējā skaitļošana ir izstrādāti, lai nodrošinātu privātumu. Finanšu līmeņa anti-spoofing tehnoloģija novērš viltus sejas maskas. Mīksts, atstarojošs apgaismojums rada komfortu. Vienā acumirklī lietotāji ērti var piekļūt sev tīkamajai vietai. Tā autentiskums bez pieskāriena nodrošina higiēnu.

Ķīniešu Restorāns

Ben Ran

Ķīniešu Restorāns Ben Ran ir mākslinieciski harmonisks ķīniešu restorāns, kas atrodas Luxury Hotel, Vangohh Eminent, Malaizijā. Dizainers pielieto austrumu stila tehnikas intraverto un kodolīgumu, lai radītu patiesu restorāna garšu, kultūru un dvēseli. Tas ir garīgās skaidrības simbols, pamest pārtikušo un panākt dabisku un vienkāršu atgriešanos pie sākotnējā prāta. Interjers ir dabisks un neizsmalcināts. Izmantojot seno jēdzienu, arī sinhronitāte ar restorāna vārdu Ben Ran, kas nozīmē oriģinālu un dabu. Restorāns aptuveni 4088 kvadrātpēdas.

Korejas Veselības Pārtikas

Darin

Korejas Veselības Pārtikas Darin ir paredzēts, lai atbrīvotu mūsdienu cilvēkus no nevēlēšanās izmantot Korejas tradicionālos veselīgas pārtikas produktus noguruma sabiedrībā, un tas raksturo vienkāršu, grafisku skaidrību, piegādājot iepakojumus mūsdienu cilvēku jutīgumam, atšķirībā no neparedzētiem attēliem, kurus izmantojuši tradicionālie korejiešu veselības pārtikas veikali. . Visi zīmējumi ir izgatavoti no asinsrites motīviem, vizualizējot mērķi nodrošināt dzīvīgumu un veselību nogurušajiem 20. un 30. gadiem.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.