Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izvelkamais Izkārnījumos

Tatamu

Izvelkamais Izkārnījumos Līdz 2050. gadam divas trešdaļas zemes iedzīvotāju dzīvos pilsētās. Tatamu galvenais mērķis ir nodrošināt elastīgas mēbeles cilvēkiem ar ierobežotu vietu, ieskaitot tos, kuri bieži pārvietojas. Mērķis ir radīt intuitīvas mēbeles, kas apvieno izturību un īpaši plānu formu. Izkārnījuma izvietošanai ir nepieciešama tikai viena pagriešanās kustība. Lai arī visas eņģes izgatavotas no izturīga auduma, saglabājot to vieglo svaru, koka malas nodrošina stabilitāti. Pēc tam, kad tam tiek izdarīts spiediens, izkārnījumi tikai nostiprinās, jo to gabali nofiksējas, pateicoties unikālajam mehānismam un ģeometrijai.

Fotogrāfija

The Japanese Forest

Fotogrāfija Japānas mežs tiek ņemts no japāņu reliģiskā viedokļa. Viena no japāņu senajām reliģijām ir animisms. Animisms ir uzskats, ka nodomiem ir arī radījumiem, kas nav cilvēkveidīgi radījumi, klusās dabas (minerāli, artefakti utt.) Un neredzamām lietām. Fotografēšana ir līdzīga šai. Masaru Eguchi fotografē kaut ko tādu, kas rada sajūtu tēmā. Koki, zāle un minerāli izjūt dzīves gribu. Un pat tādi artefakti kā dambji, kas ilgu laiku palikuši dabā, izjūt gribu. Tikko jūs redzēsit neskarto dabu, nākotne redzēs pašreizējās ainavas.

Kosmētikas Kolekcija

Woman Flower

Kosmētikas Kolekcija Šī kolekcija ir iedvesmota no pārspīlētiem viduslaiku Eiropas dāmu apģērba stiliem un putna lidojuma formām. Dizainers ieguva abu formu formas un izmantoja tos kā radošus prototipus un apvienoja ar izstrādājuma dizainu, veidojot unikālu formu un modes izjūtu, parādot bagātīgu un dinamisku formu.

Grāmatas Dizains

Josef Koudelka Gypsies

Grāmatas Dizains Pasaulē atzītais fotogrāfs Žozefs Kudelka ir sarīkojis savas fotoizstādes daudzās pasaules valstīs. Pēc ilgas gaidīšanas Korejā beidzot tika organizēta čigānu tematikas izstāde Kudelka, un tika izgatavota viņa foto grāmata. Tā kā šī bija pirmā izstāde Korejā, autors pieprasīja, lai viņš vēlas izveidot grāmatu, lai viņš varētu sajust Koreju. Hangeul un Hanok ir korejiešu burti un arhitektūra, kas pārstāv Koreju. Teksts attiecas uz prātu, un arhitektūra nozīmē formu. Šo divu elementu iedvesmots, viņš vēlējās izveidot veidu, kā izteikt Korejas īpašības.

Publiskā Māksla

Flow With The Sprit Of Water

Publiskā Māksla Bieži vien sabiedrības vidi piesārņo iedzīvotāju savstarpējās un personiskās disonanses, kas apkārtnē rada redzamu un neredzamu haosu. Šo traucējumu neapzināta ietekme ir tāda, ka iedzīvotāji atjaunojas nemierīgi. Šis parastais un cikliskais uzbudinājums ietekmē ķermeni, prātu un garu. Skulptūras vada, kopj, attīra un stiprina telpas pozitīvo "chi", koncentrējoties uz patīkamiem un mierīgiem rezultātiem. Ar smalku vides maiņu sabiedrība tiek virzīta uz līdzsvaru starp iekšējo un ārējo realitāti.

Zīmola Dizains

Queen

Zīmola Dizains Paplašinātā dizaina pamatā ir karalienes un šaha galdiņa koncepcija. Izmantojot abas krāsas - melnu un zeltu -, dizains ir paredzēts, lai izteiktu augstās klases izjūtu un pārveidotu vizuālo tēlu. Papildus metāla un zelta līnijām, kuras tiek izmantotas pašā izstrādājumā, ainas elements ir veidots, lai kompensētu šaha kara iespaidu, un mēs izmantojam skatuves apgaismojuma koordināciju, lai radītu kara dūmus un gaismu.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.