Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ledus Pelējums

Icy Galaxy

Ledus Pelējums Daba vienmēr ir bijusi viens no vissvarīgākajiem dizaineru iedvesmas avotiem. Ideja ienāca dizaineru prātā, izpētot Piena ceļa galaktikas telpu un tēlu. Vissvarīgākais šī dizaina aspekts bija radīt unikālu formu. Daudzi tirgū esošie dizainparaugi ir vērsti uz skaidrāka ledus izgatavošanu, bet šajā prezentētajā dizainā dizaineri apzināti pievērsās formām, kuras veido minerāli, kamēr ūdens pārvēršas ledus, lai būtu skaidrāks, ka dizaineri pārveidoja dabisku defektu. uz skaistu efektu. Šis dizains rada spirālveida sfērisku formu.

Projekta nosaukums : Icy Galaxy, Dizaineru vārds : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, Klienta vārds : Creator studio.

Icy Galaxy Ledus Pelējums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.