Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Romāns

180º North East

Romāns "180º ziemeļaustrumi" ir 90 000 vārdu piedzīvojumu stāstījums. Tas stāsta patieso stāstu par Daniela Kutkera ceļojumu cauri Austrālijai, Āzijai, Kanādai un Skandināvijai 2009. gada rudenī, kad viņam bija 24 gadi. , fotoattēli, kartes, izteiksmīgs teksts un video palīdz iegremdēt lasītāju piedzīvojumā un ļauj labāk izprast paša autora personīgo pieredzi.

Projekta nosaukums : 180º North East, Dizaineru vārds : Daniel Kutcher, Klienta vārds : Daniel Kutcher.

180º North East Romāns

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.