Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Atzveltnes Krēsls

Osker

Atzveltnes Krēsls Oskers nekavējoties aicina jūs sēdēt un atpūsties. Šim atzveltnes krēslam ir ļoti izteikts un izliekts dizains, kas nodrošina tādas atšķirīgas īpašības kā perfekti izgatavoti koka galdniecības izstrādājumi, ādas roku balsti un polsterējums. Daudzās detaļas un augstas kvalitātes materiālu izmantošana: āda un masīvkoks garantē mūsdienīgu un mūžīgu dizainu.

Projekta nosaukums : Osker, Dizaineru vārds : gunther pelgrims, Klienta vārds : Gunther Pelgrims.

Osker Atzveltnes Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.