Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Portatīvā Gāzes Plīts

Herbet

Portatīvā Gāzes Plīts Herbet ir pārnēsājama gāzes plīts, tā tehnoloģija nodrošina optimālus āra apstākļus un sedz visas standarta ēdiena gatavošanas prasības. Plīts sastāv no tērauda detaļām, kas sagrieztas ar lāzeru, un tai ir atvērts un aizvērts mehānisms, kuru var bloķēt atvērtā stāvoklī, lai lietošanas laikā novērstu sabrukšanu. Tā atvērtais un aizvērtais mehānisms ļauj ērti nēsāt, pārvietot un uzglabāt.

Borts

Arca

Borts Arka ir monolīts, kas ieslodzīts tīklā, lāde, kas peld ar adriftiem kopā ar tās saturu. Lakots mdf konteiners, kas ir ievietots ideālā tīklā, kas izgatavots no cieta ozola, ir aprīkots ar trim kopējām ekstrakcijas atvilktnēm, kuras var organizēt atbilstoši dažādām vajadzībām. Cietais, cietais ozola tīkls ir veidots tā, lai tajā ietilptu termiski veidotās stikla plāksnes, lai iegūtu organisku formu, kas imitē ūdens spoguli. Viss skapis balstās uz caurspīdīga metakrilāta atbalsta, lai uzsvērtu ideālu peldošo.

Konteiners

Goccia

Konteiners Goccia ir trauks, kas rotā mājas ar maigām formām un siltām baltām gaismām. Tā ir mūsdienu mājas pavarda, tikšanās vieta laimīgai stundai ar draugiem dārzā vai kafijas galdiņš, lai lasītu grāmatu viesistabā. Tas ir keramikas trauku komplekts, kas piemērots siltas ziemas segas, kā arī sezonālu augļu vai svaiga vasaras dzēriena pudeles iegremdēšanai ledū. Tvertnes karājas no griestiem ar virvi un var tikt novietotas vajadzīgajā augstumā. Tie ir nopērkami 3 izmēros, no kuriem lielāko var komplektēt ar masīvu ozola virsu.

Galds

Chiglia

Galds Chiglia ir skulpturāls galds, kura formas atgādina laivas formas, bet arī atspoguļo visa projekta būtību. Koncepcija ir izpētīta modulāras attīstības rezultātā, sākot no šeit piedāvātā pamatmodeļa. Dovetail spārnu lineāritāte apvienojumā ar iespēju skriemeļiem brīvi slīdēt gar to, garantē galda stabilitāti, ļauj tam attīstīties garumā. Šīs funkcijas padara to viegli pielāgojamu mērķa videi. Lai iegūtu vēlamos izmērus, pietiks ar skriemeļu skaita un sijas garuma palielināšanu.

Pulkstenis

Reverse

Pulkstenis Kamēr laiks rit, pulksteņi nav mainījušies. Reverss nav parasts pulkstenis, tas ir reverss, minimālistisks pulksteņa dizains ar smalkām izmaiņām, padarot to par savdabīgu. Rokas, kas vērstas uz iekšu, rotē ārējā gredzena iekšpusē, lai norādītu stundu. Mazā roka, kas vērsta uz āru, stāv viena pati un griežas, lai norādītu minūtes. Reverss tika izveidots, noņemot visus pulksteņa elementus, izņemot tā cilindrisko pamatni, no kurienes pārņēma iztēle. Šī pulksteņa noformējuma mērķis ir atgādināt, ka vēlaties izmantot laiku.

Pusdienu Galds

Ska V29

Pusdienu Galds Cietā dabīgā lapegles koka galds, kas apstrādāts ar ciparu vadības mašīnām un pabeigts ar rokām, īpatnība ir forma, kas atgādina koku stāvokli, kuru nojauc Vaia vētra, kas skāra Dolomītus un ko attēlo pašas masīvkoka lapegles koka asis. Ar rokām pulēta virsma padara to necaurspīdīgu un gludu uz tausti, kā arī uzlabo tās vēnas un formas. Pamatne, kas izgatavota no tērauda, kas pārklāts ar pulveri, attēlo priežu mežu pirms vētras iestāšanās.