Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Auto Dashcam

BlackVue DR650GW-2CH

Auto Dashcam BLackVue DR650GW-2CH ir novērošanas automašīnas paneļa kamera ar vienkāršu, bet izsmalcinātu cilindrisku formu. Iekārtas uzstādīšana ir vienkārša, un, pateicoties 360 grādu rotācijai, tā ir ļoti regulējama. Informācijas paneļa tuvums vējstiklam samazina vibrāciju un atspīdumu un ļauj veikt vienmērīgāku un stabilāku ierakstīšanu. Pēc rūpīgas izpētes, lai atrastu perfektu ģeometrisko formu, kas varētu harmoniski darboties ar īpašībām, šim projektam tika izvēlēta cilindriskā forma, kas nodrošināja gan stabilitātes, gan pielāgojamības elementus.

Taburete

Tri

Taburete Izkārnījumi dabiskā ciedra cietajā materiālā, kas apstrādāti ar CNC mašīnām, un apstrādāti ar rokām, īpatnība ir tā, ka tā ir veidota no masīvkoka ciedra bloka, kas nav apstrādāta 50 x 50. Virsma ir pulēta ar rokām ar smilšpapīra putraimiem, padarot matētu virsmu un gludu uz tausti un uzlabojot konkrētā ciedra koka formām un krāsu shēmai ir jābūt dabiskai eļļai, kas to aizsargā un padara to par funkcionējošu priekšmetu, un praktiski tā uzturēšanā ir mīksts dizains, kas dabisko materiālu papildina ar tā aromātu, jūs varat runāt par dizaina sensoro pieskārienu , ērtības un aromāts.

Vāze

Flower Shaper

Vāze Šis vāzu sērija ir rezultāts, eksperimentējot ar māla un paša veidota 3D māla printera iespējām un ierobežojumiem. Māls ir mīksts un lokans, kad slapjš, bet kļūst ciets un trausls, kad sauss. Pēc sildīšanas krāsnī māls pārvēršas par izturīgu, ūdensnecaurlaidīgu materiālu. Galvenā uzmanība tiek pievērsta interesantu formu un faktūru radīšanai, kuras ir sarežģīti un laikietilpīgi izgatavot vai pat nav paveicamas, izmantojot tradicionālās metodes. Materiāls un metode noteica struktūru, faktūru un formu. Visi strādā kopā, lai palīdzētu veidot ziedus. Netika pievienoti citi materiāli.

Rotaļlieta

Mini Mech

Rotaļlieta Iedvesmojoties no moduļu struktūru elastības, Mini Mech ir caurspīdīgu bloku kolekcija, ko var salikt sarežģītās sistēmās. Katrā blokā ir mehāniska vienība. Sakarā ar savienojumu un magnētisko savienotāju universālo dizainu var izveidot bezgalīgu kombināciju klāstu. Šim dizainam vienlaikus ir gan izglītības, gan atpūtas mērķis. Tā mērķis ir attīstīt radīšanas spēku un ļauj jaunajiem inženieriem redzēt katras vienības reālo mehānismu individuāli un kolektīvi sistēmā.

Jaucējkrāns

Aluvia

Jaucējkrāns Aluvijas dizains smeļas iedvesmu aluviālajā erozijā, ūdenim veidojot maigus siluetus uz klintīm laika un noturības dēļ; Tāpat kā upes krastā esošie oļi, roktura dizaina maigums un draudzīgās līknes pamudina lietotāju uz piepūli. Rūpīgi izveidotās pārejas ļauj gaismai vienmērīgi ceļot pa virsmām, tādējādi piešķirot katram izstrādājumam harmonisku izskatu.

Klēpjdatora Galds

Ultraleggera

Klēpjdatora Galds Lietotāja dzīves telpā tas spēs veikt kafijas galdiņa uzdevumu un apmierināt vajadzības, liekot, atstājot, paturot prātā vairākus objektus; Tas nav paredzēts tikai klēpjdatoru lietošanai, bet var būt mazāk specifisks klēpjdatoru lietošanai; Tas var atļaut dažādas sēdvietas, neierobežojot kustīgumu, ja to lieto uz ceļa; Īsāk sakot, mājas mēbeles, kuras nav paredzētas lietošanai uz ceļgaliem, bet kuras joprojām ir ieteicams lietot brīžos, kas īslaicīgai lietošanai ir atrodami sēdvietās, piemēram, sēdvietās.