Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grīdas Flīzes

REVICOMFORT

Grīdas Flīzes REVICOMFORT ir noņemama un atkārtoti lietojama grīda. Ātri un viegli uzklājams. Gatavs lietošanai. Ideāli piemērots rekonstruēšanai. Vienā izstrādājumā tas apvieno pilna ķermeņa porcelāna flīžu tehniskās īpašības, vienkāršotas izvietošanas laika ietaupīšanas ekonomiskās priekšrocības, pārvietošanās ērtumu un atkārtotu izmantošanu dažādās telpās. REVICOMFORT var veikt vairākās Revigrés kolekcijās: dažādi efekti, krāsas un virsmas.

Aromātu Difuzors

Magic stone

Aromātu Difuzors Burvju akmens ir daudz vairāk nekā sadzīves tehnika, spēj radīt maģisku atmosfēru. Tās formu iedvesmojusi daba, domājot par akmeni, ko nogludinājis upes ūdens. Ūdens elementu simboliski attēlo vilnis, kas atdala augšējo daļu no ķermeņa apakšdaļas. Ūdens ir galvenais šī produkta elements, kas ar ultraskaņas palīdzību izsmidzina ūdeni un aromātisko eļļu, radot aukstu tvaiku. Viļņa motīvs kalpo atmosfēras radīšanai caur LED gaismu, kas vienmērīgi maina krāsas. Stiepjot pārsegu, tiek aktivizēta ietilpības poga, kas kontrolē visas funkcijas.

Rotaļlietas

Minimals

Rotaļlietas Minimāli ir glīta modulāru dzīvnieku līnija, kurai raksturīga primārā krāsu palete un ģeometriskās formas. Nosaukums vienlaikus rodas no vārda "minimālisms" un no "Mini-Animals" saraušanās. Protams, tie ir paredzēti, lai pakļautu rotaļības būtību, izslēdzot visas nebūtiskās formas, funkcijas un jēdzienus. Kopā viņi rada krāsu, dzīvnieku, apģērba un arhetipu panteonu, mudinot cilvēkus izvēlēties raksturu, ar kuru viņi sevi identificē.

Bezvadu Skaļrunis

Saxound

Bezvadu Skaļrunis Saxound ir unikāla koncepcija, kuru iedvesmojuši daži no pasaules vadošajiem runātājiem. Tā ir labākās inovācijas saplūšana, kas jau veikta pirms dažiem gadiem, ar mūsu pašu inovāciju sajaukumu, tādējādi padarot to par pilnīgi jaunu pieredzi cilvēki.Saxound galvenie elementi ir cilindriskā forma un vītņu montāža.Saxound izmēri ir iedvesmoti no regulāra kompakta diska, kura diametrs ir 13 centimetri un augstums 9,5 centimetri un kuru var pārvietot ar vienu roku.Tas sastāv no diviem 1 “Tvīti, divi 2” vidējie draiveri un basa radiators, kas izkārtoti tik mazā formā.

Krēsls

DARYA

Krēsls Faktiski šo krēslu ir iedvesmojusi skaista pusaudžu meitene, skaista, rotaļīga meitene, kas ir cēlusies, eleganta un tomēr atvieglota! ar garu tonētu roku un kājām. Tas ir krēsls, kuru projektēju ar mīlestību, un tas viss ir ar rokām cirsts. Šīs meitenes vārds ir "Darja".

Bluetooth Austiņas

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Austiņas Šīs jaunās “Titāna +” austiņas no “Bluetrek” ir pabeigtas stilīgā dizainā, kas simbolizē “aizsniegšanos” (izlices caurule, kas stiepjas no apļveida auss gabala), izgatavotas no izturīga materiāla - alumīnija metāla sakausējuma un, galvenais, aprīkotas ar iespējām. lai straumētu audio signālu no jaunākajām viedajām ierīcēm. Ātrās uzlādes funkcija ļauj ar vienu brīdi pagarināt sarunu. Akumulatora izvietojuma patentētais dizains ļauj austiņu svara līdzsvaram uzlabot lietošanas ērtumu.