Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izlietne

Vortex

Izlietne Virpuļplūsmas dizaina mērķis ir atrast jaunu formu, kā ietekmēt ūdens plūsmu izlietnēs, lai palielinātu to efektivitāti, veicinātu viņu pieredzi un uzlabotu estētiskās un semiotiskās īpašības. Rezultāts ir metafora, kas iegūta no idealizēta virpuļa formas, kas apzīmē notekas un ūdens plūsmu, kas vizuāli norāda visu priekšmetu kā funkcionējošu izlietni. Šī forma kopā ar krānu ved ūdeni pa spirālveida ceļu, ļaujot tikpat daudz ūdens segt vairāk zemes, kā rezultātā samazinās tīrīšanas ūdens patēriņš.

Slidas Uz Mīksta Un Cieta Sniega

Snowskate

Slidas Uz Mīksta Un Cieta Sniega Oriģinālais Sniega slidas šeit tiek pasniegts diezgan jaunā un funkcionālā dizainā - cietā koka sarkankokā un ar nerūsējošā tērauda stīgām. Viena priekšrocība ir tā, ka var izmantot tradicionālos ādas zābakus ar papēdi, un kā tādi pēc īpašiem zābakiem nav pieprasījuma. Slidas prakses atslēga ir viegli sasiešanas tehnika, jo dizains un uzbūve ir optimizēta ar labu slidas platuma un augstuma kombināciju. Vēl viens izšķirošs faktors ir skrējēju platums, kas optimizē vadības slidošanu uz cieta vai cieta sniega. Stieņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda un ir aprīkoti ar padziļināmām skrūvēm.

Apgaismojuma Struktūra

Tensegrity Space Frame

Apgaismojuma Struktūra Tensegrity telpas rāmja gaismā tiek izmantots RBFuller princips “mazāk par vairāk”, lai izgatavotu gaismas armatūru, izmantojot tikai tās gaismas avotu un elektrisko vadu. Stingrība kļūst par strukturālo līdzekli, ar kuru abi darbojas savstarpēji saspiežot un sasprindzinot, lai iegūtu šķietami nepārtrauktu gaismas lauku, kuru nosaka tikai tā strukturālā loģika. Tās mērogojamība un ražošanas ekonomija runā par bezgalīgas konfigurācijas preci, kuras gaismas forma graciozi pretojas smaguma vilkšanai ar vienkāršību, kas apliecina mūsu laikmeta paradigmu: sasniegt vairāk, vienlaikus izmantojot mazāk.

Pārveidojama Ierīce Izglītībai

Pupil 108

Pārveidojama Ierīce Izglītībai 108. skolēns: vislētākā Windows 8 pārveidojamā ierīce izglītībai. Jauna saskarne un pilnīgi jauna pieredze mācībās. Lai uzlabotu izglītības sniegumu, 108 skolēns pārvietojas gan planšetdatoru, gan klēpjdatoru pasaulē. Windows 8 paver jaunas mācīšanās iespējas, ļaujot studentiem pilnībā izmantot skārienekrāna funkciju un neskaitāmas lietotnes. Daļa no Intel® izglītības risinājumiem, Skolēns 108 ir vislētākais un vispiemērotākais risinājums auditorijām visā pasaulē.

Pusdienu Galds

Chromosome X

Pusdienu Galds Pusdienu galds, kas paredzēts sēdvietām astoņiem cilvēkiem, kuri mijiedarbojas bultu izvietojumā. Augšdaļa ir abstrakts X, kas izgatavots no diviem dažādiem gabaliem, ko akcentē dziļa līnija, bet tas pats abstraktais X ir atspoguļots uz grīdas ar pamatnes struktūru. Baltā konstrukcija ir izgatavota no trim dažādiem gabaliem, lai tos būtu viegli salikt un transportēt. Turklāt tika izvēlēts tīkkoka finiera un baltas krāsas kontrasts pamatnei, lai apgaismotu apakšējo daļu, vairāk akcentējot neregulāras formas virsu, tādējādi sniedzot mājienu dažādu lietotāju mijiedarbībai.

Noņemama Ierīce Izglītībai

Unite 401

Noņemama Ierīce Izglītībai Unite 401: ideāls duets izglītībai. Parunāsim par komandas darbu. Ar neticami daudzpusīgo dizainu 2-in-1, Unite 401 ir ideāla studentu ierīce sadarbības mācību vidēm. Planšetdatora un piezīmjdatora kombinācija nodrošina visspēcīgāko mobilo risinājumu izglītībai, ko ir nodrošinājis mgseries drošs dizains par visgudrāko cenu.