Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mopēds

Cerberus

Mopēds Nākotnes transportlīdzekļiem ir vēlami būtiski uzlabojumi dzinēju konstrukcijā. Tomēr joprojām pastāv divas problēmas: efektīva sadegšana un lietotājam draudzīgums. Tas ietver apsvērumus par vibrāciju, transportlīdzekļa vadāmību, degvielas pieejamību, virzuļa vidējo ātrumu, izturību, dzinēja eļļošanu, kloķvārpstas griezes momentu un sistēmas vienkāršību un uzticamību. Šis atklājums apraksta novatorisku 4 taktu dzinēju, kas vienlaikus nodrošina uzticamību, efektivitāti un zemas emisijas vienā dizainā.

Koka Rotaļlieta

Cubecor

Koka Rotaļlieta Cubecor ir vienkārša, taču sarežģīta rotaļlieta, kas izaicina bērnu domāšanas un radošās spējas un iepazīstina viņus ar krāsām un vienkāršiem, papildinošiem un funkcionāliem piederumiem. Piestiprinot vienu pie otra mazus kubiņus, komplekts būs pilnīgs. Daļās tiek izmantoti dažādi viegli savienojumi, tostarp magnēti, Velcro un tapas. Savienojumu atrašana un savienošana savā starpā pabeidz kubu. Nostiprina arī viņu trīsdimensiju izpratni, pārliecinot bērnu pabeigt vienkāršu un pazīstamu sējumu.

Abažūrs

Bellda

Abažūrs Viegli uzstādāms, piekarināms abažūrs, kas vienkārši pieguļ jebkurai spuldzei, neizmantojot nekādus instrumentus vai elektriskās zināšanas. Izstrādājumu dizains ļauj lietotājam to vienkārši uzvilkt un noņemt no spuldzes bez īpašas piepūles, lai izveidotu vizuāli patīkamu apgaismojuma avotu budžeta vai pagaidu miteklī. Tā kā šī produkta funkcionalitāte ir iestrādāta savā formā, ražošanas izmaksas ir līdzīgas parasta plastmasas puķupoda cenai. Iespēja personalizēt pēc lietotāja gaumes, krāsojot vai pievienojot kādus dekoratīvus elementus, rada unikālu raksturu.

Jahta

Atlantico

Jahta 77 metrus garā Atlantico ir izpriecu jahta ar plašām āra zonām un plašām iekštelpām, kas ļauj viesiem baudīt skatu uz jūru un būt ar to kontaktā. Dizaina mērķis bija izveidot modernu jahtu ar mūžīgu eleganci. Īpaša uzmanība tika pievērsta proporcijām, lai profils būtu zems. Jahtai ir seši klāji ar ērtībām un pakalpojumiem, piemēram, helikopteru nolaišanās vieta, garāžas ar motorlaivu un ūdens motociklu. Sešās suite kajītēs ir divpadsmit viesi, savukārt īpašniekam ir klājs ar āra atpūtas telpu un džakuzi. Ir āra baseins un 7 metrus garš iekšējais baseins. Jahtai ir hibrīda dzinējspēks.

Rotaļlieta

Werkelkueche

Rotaļlieta Werkelkueche ir dzimumu līdztiesības darba vieta, kas ļauj bērniem iegremdēties brīvās rotaļu pasaulēs. Tas apvieno bērnu virtuves un darbagaldu formālās un estētiskās iezīmes. Tāpēc Werkelkueche piedāvā daudzveidīgas spēles iespējas. Izliekto saplākšņa darba virsmu var izmantot kā izlietni, darbnīcu vai slēpošanas trasi. Sānu nodalījumi var nodrošināt vietu uzglabāšanai un paslēpšanai vai cept kraukšķīgus ruļļus. Ar krāsaino un maināmo rīku palīdzību bērni var realizēt savas idejas un rotaļīgā veidā atdarināt pieaugušo pasauli.

Apgaismes Priekšmeti

Collection Crypto

Apgaismes Priekšmeti Crypto ir modulāra apgaismojuma kolekcija, jo tā var paplašināties gan vertikāli, gan horizontāli atkarībā no tā, kā tiek sadalīti atsevišķi stikla elementi, kas veido katru struktūru. Ideja, kas iedvesmoja dizainu, nāk no dabas, īpaši atgādinot ledus stalaktītus. Kripto priekšmetu īpatnība slēpjas to dinamiskajā pūstajā stiklā, kas ļauj gaismai ļoti maigā veidā izplatīties daudzos virzienos. Ražošana notiek, izmantojot pilnībā roku darbu, un galalietotājs ir tas, kurš izlemj, kā tiks izveidota galīgā instalācija, katru reizi atšķirīgā veidā.