Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kino

Wuhan Pixel Box Cinema

Kino “Pikselis” ir attēlu pamatelements, dizainers pēta kustības un pikseļa attiecības, lai kļūtu par šī dizaina tēmu. “Pikselis” tiek izmantots dažādās kino vietās. Kastes lielajā zālē ir milzīgs izliekts apvalks, ko veido vairāk nekā 6000 nerūsējošā tērauda paneļu gabali. Objekta sienas tiek rotātas ar milzīgu daudzumu kvadrātveida joslu, kas izvirzītas no sienas, un tādējādi tiek uzrādīts krāšņs kino nosaukums. Šajā kinoteātrī ikviens varētu izbaudīt lielisko digitālās pasaules atmosfēru, ko rada visu “Pixel” elementu kohēzija.

Projekta nosaukums : Wuhan Pixel Box Cinema, Dizaineru vārds : Ajax Law, Klienta vārds : Hubei Xiang Sheng & Insun Entertainment Co. Ltd..

Wuhan Pixel Box Cinema Kino

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.