Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepirkšanās Centrs

Adagio Townplaza

Iepirkšanās Centrs Balstoties uz kaimiņattiecību dzīvesveidu, dizains ir pielāgots, lai vislabāk kalpotu cilvēku vajadzībām. Tā ir iecerēta kā līdzsvarota vieta ģimenēm, lai visi varētu to izbaudīt. Tam ir galvenā plaza, kurā lielākā daļa mijiedarbības notiek dienas laikā zemes līmenī, otrais stāvs, kas ir veidots veselībai, modei un skaistumam, un 3. stāvs ar atpūtas bāru un restorāniem, kas atdzīvosies no plkst. 14:00 līdz pusnaktij. Viens no galvenajiem aspektiem ir tas, ka 90% vienību ir tiešs skats no jebkuras vietas. Autostāvvieta tiek optimizēta arī tāpēc, ka dienā aizņemtas vietas pa nakti ir brīvas.

Projekta nosaukums : Adagio Townplaza, Dizaineru vārds : Adagio Townplaza, Klienta vārds : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Iepirkšanās Centrs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizainers

Labākie pasaules dizaineri, mākslinieki un arhitekti.

Labs dizains ir pelnījis lielu atzinību. Ikdienā mēs priecājamies pārstāvēt pārsteidzošus dizainerus, kuri rada oriģinālus un novatoriskus dizainus, pārsteidzošu arhitektūru, stilīgu modi un radošu grafiku. Šodien mēs iepazīstinām jūs ar vienu no pasaules labākajiem dizaineriem. Izpērciet šodien godalgoto dizaina portfeli un iegūstiet savu ikdienas dizaina iedvesmu.