Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iepirkšanās Centrs

Adagio Townplaza

Iepirkšanās Centrs Balstoties uz kaimiņattiecību dzīvesveidu, dizains ir pielāgots, lai vislabāk kalpotu cilvēku vajadzībām. Tā ir iecerēta kā līdzsvarota vieta ģimenēm, lai visi varētu to izbaudīt. Tam ir galvenā plaza, kurā lielākā daļa mijiedarbības notiek dienas laikā zemes līmenī, otrais stāvs, kas ir veidots veselībai, modei un skaistumam, un 3. stāvs ar atpūtas bāru un restorāniem, kas atdzīvosies no plkst. 14:00 līdz pusnaktij. Viens no galvenajiem aspektiem ir tas, ka 90% vienību ir tiešs skats no jebkuras vietas. Autostāvvieta tiek optimizēta arī tāpēc, ka dienā aizņemtas vietas pa nakti ir brīvas.

Projekta nosaukums : Adagio Townplaza, Dizaineru vārds : Adagio Townplaza, Klienta vārds : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Iepirkšanās Centrs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.