Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmata

Brazilian Cliches

Grāmata "Brazīlijas klišejas" tika veidotas, izmantojot attēlus no vecā Brazīlijas burtu preses klišeju kataloga. Bet tā nosaukuma iemesls nav tikai klišejas, kuras tika izmantotas tā ilustrāciju veidošanai. Katrā lappusē mēs atrodamies cita veida Brazīlijas klišejās: vēsturiskās, piemēram, portugāļu ienākšana, vietējo indiešu katehizēšana, kafijas un zelta ekonomikas cikli ... tas ietver pat mūsdienu Brazīlijas klišejas, pilns ar sastrēgumiem, parādi, slēgti daudzdzīvokļu nami un atsvešinātība - attēloti nenovērtējamā mūsdienu vizuālajā stāstījumā.

Projekta nosaukums : Brazilian Cliches, Dizaineru vārds : Gustavo Piqueira, Klienta vārds : .

Brazilian Cliches Grāmata

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.