Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grāmata

Brazilian Cliches

Grāmata "Brazīlijas klišejas" tika veidotas, izmantojot attēlus no vecā Brazīlijas burtu preses klišeju kataloga. Bet tā nosaukuma iemesls nav tikai klišejas, kuras tika izmantotas tā ilustrāciju veidošanai. Katrā lappusē mēs atrodamies cita veida Brazīlijas klišejās: vēsturiskās, piemēram, portugāļu ienākšana, vietējo indiešu katehizēšana, kafijas un zelta ekonomikas cikli ... tas ietver pat mūsdienu Brazīlijas klišejas, pilns ar sastrēgumiem, parādi, slēgti daudzdzīvokļu nami un atsvešinātība - attēloti nenovērtējamā mūsdienu vizuālajā stāstījumā.

Projekta nosaukums : Brazilian Cliches, Dizaineru vārds : Gustavo Piqueira, Klienta vārds : .

Brazilian Cliches Grāmata

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.