Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Vannas Istabas Mēbeles

Eleganza

Vannas Istabas Mēbeles Eleganza vannas istabas mēbeļu kolekcija ir paredzēta, lai ar mūsdienīgu pieeju atjaunotu mēbeļu izstrādājumu un roku izstrādājumu precizitāti, eleganci un sajūtas, kā arī panāktu svaigu vannas istabas kultūru. Eleganza kolekcijai, kurai ir smalks darba virsma uz stilīgiem stendiem, ir elegants, moderns, māksliniecisks un inovatīvs stāsts, kas apvieno mīkstas un asas līnijas ar vienkāršu līdzsvaru.

Projekta nosaukums : Eleganza, Dizaineru vārds : Isvea Eurasia, Klienta vārds : ISVEA.

Eleganza Vannas Istabas Mēbeles

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.