Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Interjera Dizains

Mundipharma Singapore

Biroja Interjera Dizains Uzņemšanas zonas dekors birojam rada ļoti modernu sajūtu, piemēram, jaunu sejas pacelšanu, komplektā ar apļveida gaismām, pilna stikla paneļiem, matētām uzlīmēm, balta marmora leti, krāsainiem krēsliem un dažādām ģeometriskām formām, lai to papildinātu. Spilgtais un drosmīgais dizains norāda uz dizainera nodomu izcelt korporatīvo tēlu, it īpaši ar uzņēmuma logotipa sajaukšanu objekta sienā. Kopā ar rūpīgu apgaismojuma izkārtojumu stratēģiskajās zonās uzņemšanas zona ir skaļa dizaina ziņā un tomēr klusi demonstrē savu estētisko pievilcību.

Projekta nosaukums : Mundipharma Singapore, Dizaineru vārds : Priscilla Lee Pui Kee, Klienta vārds : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Biroja Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.