Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Interjera Dizains

Mundipharma Singapore

Biroja Interjera Dizains Uzņemšanas zonas dekors birojam rada ļoti modernu sajūtu, piemēram, jaunu sejas pacelšanu, komplektā ar apļveida gaismām, pilna stikla paneļiem, matētām uzlīmēm, balta marmora leti, krāsainiem krēsliem un dažādām ģeometriskām formām, lai to papildinātu. Spilgtais un drosmīgais dizains norāda uz dizainera nodomu izcelt korporatīvo tēlu, it īpaši ar uzņēmuma logotipa sajaukšanu objekta sienā. Kopā ar rūpīgu apgaismojuma izkārtojumu stratēģiskajās zonās uzņemšanas zona ir skaļa dizaina ziņā un tomēr klusi demonstrē savu estētisko pievilcību.

Projekta nosaukums : Mundipharma Singapore, Dizaineru vārds : Priscilla Lee Pui Kee, Klienta vārds : Apcon Pte Ltd.

Mundipharma Singapore Biroja Interjera Dizains

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.