Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls

oUeat

Daudzfunkcionāls Nuun kids design, ko līdzautori ir Bruna Vila un Núria Motjé, projektē un ražo daudzfunkcionālas mēbeles bērniem ar īpašu līniju mājām, kurās ir dvīņi vai brāļi un māsas līdzīgā vecumā. Izgatavota no koka un baltas tāfeles apdares, kolekcija ir paredzēta bērniem no 6 mēnešu līdz 10 gadu vecumam, un tā ir paredzēta, lai stimulētu radošumu un rotaļas, kas ir galvenā bērnības aktivitāte. Turklāt šīs mēbeles var nemitīgi pārstrādāt un izmantot atkārtoti, un tās aizņem pēc iespējas mazāk vietas, lai tās pielāgotu katra mirkļa vajadzībām.

Projekta nosaukums : oUeat , Dizaineru vārds : nuun kids design, Klienta vārds : Nuun kids design.

oUeat  Daudzfunkcionāls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.