Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Komplekts

Relax

Kafijas Komplekts Komplekta galvenais mērķis ir mudināt uz attiecībām. Tā mērķis ir atjaunot mūsdienu kafijas dzeršanas tradīcijas mūsdienu straujajā pasaulē. Rūpnieciskā betona un smalkā porcelāna ansamblis rada neparastu kontrastu, un dažādās faktūras izceļ viena otru. Komplekta attiecības nostiprinošais mērķis izpaužas kā priekšmetu papildinošās formas. Tā kā krūzes nevar stāvēt pašas par sevi, tikai ievietojot to kopīgajā paplātē, kafijas komplekts mudina cilvēkus sarunāties savā starpā, kamēr kafija.

Projekta nosaukums : Relax, Dizaineru vārds : Rebeka Pakozdi, Klienta vārds : Pakozdi.

Relax Kafijas Komplekts

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina komanda

Pasaulē lielākās dizaina komandas.

Dažreiz jums ir nepieciešama ļoti liela talantīgu dizaineru komanda, lai nākt klajā ar patiesi lieliskiem dizainparaugiem. Ikdienā mēs pārstāvam izteiktu godalgotu inovatīva un radoša dizaina komandu. Izpētiet un atklājiet dizaina komandu oriģinālo un radošo arhitektūru, labu dizainu, modi, grafikas dizainu un dizaina stratēģijas projektus visā pasaulē. Iedvesmojieties no lielmeistaru dizaineru oriģināliem darbiem.